بسته ورزشی استان قم در ۷ خرداد ۱۴۰۲؛

معرفی دختران قهرمان پومسه قم / تنیسور قمی نایب قهرمان شد

مهم‌ترین اخبار ورزشی استان قم در ۷ خرداد ۱۴۰۲ را در این بسته خبری بخوانید.

مهم‌ترین خبر‌های ورزشی استان قم در هفتم خرداد ۱۴۰۲ به ورزش های بوکس،بولس و پتانگ، پومسه و تنیس اختصاص دارد.

پایان مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس در قم

دومین مرحله از مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس، رده سنی نوجوانان  کشور به میزبانی خانه بوکس قم برگزار شد.

در این مرحله از مسابقات، ۱۳۰ بوکسور از ۲۱ استان در ۱۳ وزن با هم به رقابت پرداختند که در نهایت ۲۰ بوکسور برتر از نگاه داوران و کمیته استعدادیابی فدراسیون بوکس، به اردوی تیم ملی کشورمان برای حضور در رقابت‌های قزاقستان دعوت شدند.

بابک بردبار عضو کمیته داوران فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران گفت: برای داوری این مسابقات از ظرفیت و توان شش داور قمی و دو داور ملی کشورمان استفاده شد.

گفتنی است رقابت‌های بوکس قزاقستان، ۲۰ تیر برگزار می‌شود.

معرفی دختران قهرمان رقابت‌های پومسه و هانمادانگ قم 

رقابت‌های پومسه و هانمادانگ قهرمانی استان در بخش دختران با معرفی برترین‌ها در خانه تکواندو شهید برجعلی زاده به کار خود پایان داد. 

در بخش پومسه استاندارد انفرادی، ساجده کاظمیان، پریسا فراهانی، نسترن سعادت، نرجس آمره، ریحانه مشکوتی، ستایش پارسا، نازنین فاطمه رضایی‌پویا، نرگس عباسی، یاسمن شاه‌محمدی، ثنا سادات پیغمبری، یگانه ذوقی، زهرا قرنلی، معصومه و ملیکا رضائیان در رده‌های سنی و کمربند‌های مختلف به عنوان قهرمانی رسیدند.

در بخش هانمادانگ، صبا ابراهیمی، ریحانه بارانی، نرجس امره، سارا گلستانی، سنا اسکندری، زینب عیوضی، مهشاد مهدویان، زینب پرهازه، پریسا سادات حسینی، زینب محمدیاری، شیما کائدی نژاد، یاسمن شاه محمدی، یگانه گودرزی، فاطمه علیزاده، مدینه خان، فاطمه صفاری، عاطفه صفایی‌قمی، الناز هوشنگی، ستایش صحرایی، منیره کیومرثی قهرمان شدند.

نایب قهرمانی تنیسور قمی در تنیس مردان ایران 

امیرحسین بادی، تنیسور قمی در فینال بخش دو نفره این پیکار‌ها به همراه علی رضوی در دو دست پیاپی و با نتیجه مشابه ۶ – ۲ نتیجه را به حریفان خود از مازندران واگذار کردند و در جایگاه دومی این رقابت‌های ایستادند.

بادی در بخش انفرادی هم تا مرحله یک چهارم نهایی پیش رفت، ولی با شکست در این مرحله از صعود به جمع چهار نفر برتر باز ماند.

این مسابقات با حضور بیش از ۳۲۰ تنیسور از سراسر کشور به میزبانی مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.

برگزاری دوره مربیگری بولس و پتانگ در قم 


دوره‌ مربیگری درجه سه بولس و پتانک با حضور شرکت کنندگانی از چهار استان، به میزبانی قم برگزار شد.

در این دوره دو روزه ۲۰ مربی در دو بخش نظری و عملی زیر نظر جاسم منوچهری رییس انجمن بولس و پتانک ایران و عضو هیات اجرایی فدراسیون جهانی با فنون و تکنیک این رشته آشنا شدند.

پتانک از ورزش‌های زیرمجموعه رشته بولینگ است و در آن بازیکنان توپی فلزی را به سمت توپ هدف پرتاب می‌کنند و تیمی که نزدیکترین توپ را به سمت هدف پرتاب کند، صاحب امتیاز می‌شود و صاحب بیشترین امتیاز برنده بازی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار