مدیرعامل شرکت آبفای استان ایلام:

مردم برای روز دو شنبه ذخیره سازی آب انجام دهند

مدیرعامل شرکت آبفای استان ایلام گفت: با توجه به شکستگی خط انتقال آب چشمه گل‌گل، مردم برای روز دو شنبه ذخیره سازی آب انجام دهند.

پرویز ناصری، مدیرعامل شرکت آبفای استان ایلام گفت: با توجه به شکستگی خط انتقال آب چشمه گل‌گل، روز سه شنبه این خط در حال تعمیر و بازسازی است که شهروندان باید یک روز قبل نسبت به ذخیره احتیاطی آب اقدام کنند.

 ناصری اظهار داشت: در پی شکستگی بسیار بزرگی که در خط انتقال اصلی چشمه گل گل اتفاق افتاد هدر رفت زیادی داشتیم می‌طلبد هر چه سریعتر اقدامی صورت گیرد که با بسیج تمام امکانات موجود، در صدد هستیم این مشکل را برطرف کنیم.

وی با اشاره به اینکه قدمت زیاد و فرسودگی این خط انتقال، باعث بروز این شکستگی بزرگ شده افزود: عملیات تعمیر این خط مهم، یک روز زمان می‌برد که با هماهنگی‌های صورت گرفت روز سه شنبه مورخ نهم خردادماه ماه این عملیات آغاز می‌شود.

ناصری با اشاره به اینکه خط انتقال گل‌گل، تامین کننده بخشی از آب شرب شهروندان ایلامی است، بیان کرد: با توجه به عملیات گسترده تعمیر این خط انتقال و افت فشار یا حتی قطعی آب مصرفی ۴۵ درصد از شهروندان، لازم است مشترکین یک روز قبل اقدام به ذخیره سازی آب اقدام کنند. 

وی ادامه داد: هنگام رفع شکستگی شبکه توزیع آب کاملا تخلیه می‌گردد و لذا برای اینکه دوباره شبکه توزیع به حالت اولیه برگرد تقریبا دو روز آب شهر با مناطق تحت پوشش با افت فشار مواجه است.

وی با اشاره به اینکه با تعمیر این شکستگی حدود ۵۰ لیتر درثانیه از هدر رفت آب جلوگیری بعمل خواهد آمد، خاطرنشان کرد: یک روز قبل از عملیات تعمیر خط انتقال مذکور، نسبت به ذخیره سازی آب در مخازن اقدام خواهد شد تا مشکل کمبود آب به حداقل برسد.

گفتنی است مناطق بلوار جمهوری، خیابان‌های پاسداران، فردوسی، ولیصر، شاد آباد، نوروز آباد، بلوار آزادی، فرودگاه سابق، روستا‌های چشمه کبود، بلیین، قجر، سربیشه و شان کبود از جمله محلات، روستا‌ها و مناطقی هستند که تحت شعاع این موضوع قرار میگیرند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.