برگزاری برنامه‌های هفته ملی بدون دخانیات در غرب پایتخت

به مناسبت فرا رسیدن هفته ملی بدون دخانیات ویژه برنامه‌هایی با شعار"سیگار یا سلامتی، انتخاب باشماست" در غرب پایتخت اجرایی می‌شود.

سیدمحمدرحیم مرتضوی شهردار منطقه ۹ در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: با هدف پیش بینی و اجرای هر چه بهتر برنامه‌های سلامت محور ویژه برنامه‌های هفته ملی بدون دخانیات در غرب پایتخت برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اجرای برنامه‌های متنوع هفته بدون دخانیات در منطقه۹ افزود: برگزاری کمپین نه به دخانیات، مشاوره ترک دخانیات، برپایی میز خدمت، برگزاری مسابقه ورزشی، تقدیر از کسبه پایبند به عدم فروش مواد دخانی و تقدیر از دبیران کانون پاد از جمله برنامه‌های در حال اجراست.

شهردار منطقه۹ به مضامین آموزشی ترک دخانیات اشاره و عنوان کرد: انتشار طرح‌های گرافیکی، برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی، اجرای تئاتر آموزشی با مشارکت انجمن بدون دخانیات به همراه آموزش نقاشی و نمایشگاه نقاشی کودکان و تهیه طومار نقاشی کودکان از برنامه‌های آموزشی هفته بدون دخانیات در غرب پایتخت می‌باشد.

مرتضوی بر مشارکت شهروندان در اجرای برنامه‌های هفته بدون دخانیات در محلات غربی پایتخت تاکید کرد و گفت: پویش نه به دخانیات در پلازای هاشمی، سخنرانی و همایش علمی پیشگیری از دخانیات با موضوع رویداد نوجوان، دخانیات، خانواده در سالن کنفرانس محله امامزاده عبدالله با همکاری انجمن نکوتینی‌ها از جمله برنامه‌های اجرایی در محلات است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار