قاچاق پدر و پسری/ باند خانوادگی قاچاق موادمخدر با ۷۹۷ کیلوگرم تریاک منهدم شد

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از انهدام باند خانوادگی قاچاق موادمخدر با ۷۹۷ کیلوگرم تریاک در شهر اندیشه خبرداد.

سردار کیومرث عزیزی با اشاره به عملیات جدید پلیس و کشف موادمخدر گفت: درپی اقدامات اطلاعاتی پلیس بر روی عناصر قاچاق مواد مخدر مشخص شد، فردی اهل کرمان و ساکن شهر اندیشه در شهریار، در امر خرید و فروش مواد مخدر به صورت گسترده فعالیت دارد که رصد اطلاعاتی و دستگیری قاچاقچی موادمخدر در دستورکار ماموران قرار گرفت.

 فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: با رصد تحرکات متهم مشخص شد وی محموله مواد مخدر را به صورت ماهرانه در یک دستگاه خودروی کامیونت ایسوزو یخچال‌دار جاسازی کرده و با همدستی دو نفر دیگر و با یک دستگاه خودروی وانت مزدا، قصد انتقال محموله موادمخدر از استان کرمان به غرب استان تهران را دارد. در همین راستا نیز تعقیب و مراقبت از این افراد در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: چهار تیم از ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با رصد اطلاعاتی و کنترل محور‌های مواصلاتی منتهی به شهرستان‌های غرب استان تهران و با کنترل و پایش مسیر‌ها در جاده فرارت به سمت شهریار، خودرو‌های کامیونت ایسوزو و وانت مزدا را شناسایی و در عملیاتی ویژه توقیف کردند.

 به گفته عزیزی در این عملیات، ماموران پلیس در فرصتی مناسب و به‌طور همزمان هر دو دستگاه خودرو را توقیف و دو نفر دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین در ادامه عملیات، تیم دیگری از ماموران انتظامی، سرباند قاچاق موادمخدر را در مقابل منزلش در شهر اندیشه شهریار به همراه فرزندش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به انجام بازرسی از خودروی مذکور گفت: در بازرسی از خودروی کامیونت ایسوزو یخچال‌دار، ۸۰ بسته مواد مخدر از نوع تریاک به وزن ۷۹۷ کیلوگرم از قسمت کانتینر یخچال و محل جاسازی شده کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه متهم به همراه خانواده‌اش اقدام به تشکیل باند قاچاق موادمخدر کرده بود، گفت: این افراد که در جریان بازجویی‌ها به جرم خوداعتراف کردند، به همراه پرونده تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار