فصل دوم برنامه «پروانه» روانه آنتن می‌شود

برنامه «پروانه» ویژه بانوان و زنان موفق ایرانی با روایت‌گری لعیا زنگنه دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

فصل دوم برنامه «پروانه» که با محوریت زندگی بانوان موفق و ایثارگر تولید شده از حضور زنان نخبه، مخترع، کارآفرین، نویسنده، ورزشکارِ قهرمان، مدیران نهاد‌های مختلف، جانباز، پژوهشگران برگزیده و ... بهره می‌برد.

مونا اورعی تهیه‌کننده «پروانه» درباره ویژگی خاص این برنامه گفت: نگاه به فعالیت اجتماعی زنان در کنار استحکام روابط خانوادگی و وظایف مادری مورد توجه بوده است. زنانی که به داستان زندگی آن‌ها در این برنامه پرداخته می‌شود همگی مادر بوده و همسر جانباز، جانباز و یا از خانواده معظم شهدا هستند که از منظر فعالیت‌های اجتماعی جایگاه ویژه‌ای داشته‌اند.

در «پروانه» که بخش بیشتر عوامل آن را بانوان تشکیل می‌دهند در برخی موارد خانواده‌ها هم جلوی دوربین آمده‌اند. بخش‌هایی از این برنامه در تلفیق رئال و نقاشی شن از هنرمندی فاطمه عبادی بهره گرفته است.

«پروانه» کاری از گروه معارف شبکه پنج سیماست به تهیه‌کنندگی مونا اورعی و کارگردانی سحر اسلامی و فاطمه کتاوند که دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته حوالی ساعت ۱۵:۴۵ روانه آنتن می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار