خطر محرومیت اسپانیا از میزبانی جام جهانی/ سود عربستان از نژادپرستان!

اسپانیا به خاطر شعار‌های نژادپرستانه هواداران فوتبالش در آستانه محرومیت از نامزدی برای میزبانی جام جهانی ۲۰۳۰ قرار دارد.

هفته گذشته فوتبال اسپانیا شاهد صحنه بدی بود و دیدار رئال با والنسیا در ورزشگاه مستایا با سیل شعار‌های نژادپرستانه علیه وینیسیوس جونیور ستاره برزیلی رئال همراه بود.

بعد از این اقدام زشت تماشاگران والنسیا کل دنیا از فوتبالیست‌ها تا مربیان به حمایت از ستاره برزیلی پرداختند و رئیس باشگاه رئال با برگزاری یک جلسه به دلجویی از بازیکنش پرداخت.

اقدام زشت و نژادپرستانه هواداران فوتبال اسپانیا باعث شد تا بسیاری از مردم خواهان محرومیت اسپانیا از کاندیداتوری میزبانی جام جهانی ۲۰۳۰ شوند. سایت «گلوبو» برزیل اعلام کرد این اقدام هواداران فوتبال اسپانیا خشم عمومی را به همراه داشته است.

اسپانیا یکی از نامزد‌های میزبانی جام جهانی ۲۰۳۰ به شمار می‌آید، ولی این شعار‌ها باعث شده تا بسیاری خواهان محرومیت این کشور برای میزبانی از جام جهانی ۲۰۳۰ باشند.

عربستان یکی از کاندیدا‌های اصلی میزبانی از جام جهانی ۲۰۳۰ به شمار می‌آید. این اقدام هواداران نژادپرست اسپانیا خدمت خوبی برای عربستان کرد تا کارش برای گرفتن میزبانی جام جهانی راحت شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار