نماینده یزد و اشکذر در مجلس:

فرودگاه یزد در شأن مردم نیست

جوکار گفت: شرکت‌های پروازی در یزد باید پاسخگوی مردم باشند و دلایل تأخیر یا لغو پرواز‌ها را توضیح دهند.

محمدصالح جوکار نماینده یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل فرودگاه‌های استان یز با تاکید بر اینکه فرودگاه یزد اصلا در  شأن مردم استان نیست، گفت: این فرودگاه نیازمند تحول اساسی در زمینه زیرساخت است.

او افزود: در استان‌های دیگر چنین مسئله‌ای را به خوبی مشاهده می‌کنیم، ولی در این سال‌ها شاهد تغییرات در فرودگاه یزد نبودیم که در این زمینه جدیت مدیرکل را می‌طلبد و اگر نیاز به همراهی و همکاری بود، حتما پشتیبانی خواهیم کرد.

نماینده یزد و اشکذر ضمن انتقاد از  تأخیر پرواز‌های فرودگاه یزد، اظهار داشت: در مدت اخیر شاهد تاخیر بسیار زیادی در تأخیر و گلایه مندی مردم بودیم که به حق بود، زیرا آن‌ها برای اهدافی مانند درمان، کار‌های ضروری، سفر و ... تصمیم به استفاده از هواپیما می‌گیرند و انتظار لغو پرواز در لحظات آخر را ندارند.

جوکار تأکید کرد: شرکت‌های پروازی باید به مردم پاسخگو باشند و دلایل این  تأخیر یا لغو را با حضور در بین مردم بیان کنند.

او در خصوص تعداد پرواز‌های فرودگاه یزد ادامه داد: تعداد کم پرواز‌ها سبب گلایه مندی مردم شده که در این زمینه نیازمند برنامه ریزی برای رفع آن هستیم.

نماینده مردم در مجلس گفت: با توجه به اینکه در فصل تابستان قرار داریم و مردم برای مسافرت استقبال بسیاری از هواپیما دارند، به شکلی اقدام کنید که مردم برای مسافرتشان با مشکل مواجه نشوند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.