خودروی حامل ۲۰۰ کیلوگرم تریاک در همدان توقیف شد

فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۲۰۰ کیلوگرم تریاک در همدان خبر داد و گفت: خودروی حامل تریاک با همکاری اطلاعات انتظامی البرز در ورودی همدان توقیف شد.

 سردار سلمان امیری امروز در جریان بازدید از کشفیات پلیس مبارزه با موادمخدر گفت: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری اطلاعاتی انتظامی البرز یک دستگاه خودرو حامل ۲۰۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را در ورودی شهر همدان توقیف کردند.

او گفت: بنابر گزارش‌های رسیده به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و تلاش اطلاعاتی بر روی این باند توزیع و قاچاق مواد مخدر، مشخص شد اعضای باند درصدد انتقال محموله‌ای از استان‌های جنوبی به همدان با بهره‌گیری از شیوه‌های پییچیده هستند.

فرمانده انتظامی همدان گفت: در یک عملیات ضربتی عوامل پلیس مبارزه با موادمخدر همدان خودروی متهم را در ورودی شهر همدان شناسایی و توقیف کردند که در بازرسی از این خودرو ۲۰۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد.

امیری گفت: در این عملیات یک دستگاه خودرو توقیف، ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر تریاک کشف و یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد.

او از افزایش کشفیات مواد مخدر در سال جاری خبر داد و گفت: ۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون در استان همدان کشف شده در حالی که مدت مشابه سال گذشته ۴۶۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده بود.

سردار امیری اشراف اطلاعاتی و تعامل عملیاتی را دو رویکرد موثر فراجا دانست و گفت: این مهم ظرفیت گسترده‌ای را برای مبارزه با پدیده شوم موادمخدر ایجاد کرده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.