دو قاچاقچی معروف شرق کشور در نهبندان به هلاکت رسیدند

در درگیری مسلحانه مأموران یگان تکاوری ۱۰۳ دهسلم خراسان جنوبی در مناطق کویری شهرستان نهبندان، ۲ شرور مسلح به هلاکت رسیدند.

سرهنگ  شجاعی نسب فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تحرک اشرار مسلح و کاروان موتوری قاچاقچیان مواد مخدر در بخش‌های کویری شهرستان نهبندان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار تکاوران پلیس قرار گرفت.

او افزود: تیم‌های عملیاتی یگان تکاوری ۱۰۳ «دهسلم» خراسان جنوبی با اجرای طرح‌های عملیاتی اطلاعاتی و شناسایی دقیق مسیر تردد و تحرکات قاچاقچیان مواد مخدر، یک دستگاه موتورسیکلت تیزرو را در محور کویری شناسایی کردند و به راکبان آن دستور ایست دادند.

سرهنگ  شجاعی نسب ادامه داد: راکبان موتورسیکلت به اخطار ماموران توجه نکرده و به محض مشاهده مأموران پلیس به سمت آن‌ها تیراندازی کردند که در تبادل آتش بین پلیس و اشرار مسلح و با برتری آتش مأموران پلیس، ۲ شرور معروف شرق کشور به هلاکت رسیدند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار کرد: پس از پایان درگیری و پاک سازی منطقه، ضمن توقیف یک دستگاه موتورسیکلت، یک قبضه سلاح کلاش به همراه ۵ تیغه خشاب و مقداری فشنگ جنگی، از اشرار کشف شد.

او گفت: پلیس با هوشیاری کامل با هر نوع تحرکی که باعث ناامنی منطقه شود مقابله خواهد کرد و در راه مبارزه با اشرار مسلح و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طبق قانون بدون هیچ گونه اغماضی برخورد خواهد کرد.

برچسب ها: قاچاقچی ، اشرارمسلح
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار