اجرای طرح بورسیه صنعتی سبب ارتقای مهارت‌های عملی دانشجویان می‌شود

معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: اشتغال نخبگان در چند محور مختلف پیگیری می‌شود.

میثم شهبازی گفت: از مهمترین محور‌ها در بنیاد ملی نخبگان، موضوع معیشت، اثرگذاری و بهره‌مندی از ظرفیت نخبگان برای حل مسائل کشور است.

وی درباره طرح بورسیه صنعتی دانشجویان ابراز داشت: این طرح بسیار ارزشمند و راه گشاست و سبب می‌شود دانشجویان مستعدبرتر مقارن با تحصیل، در واحد اقتصادی نیز مهارت‌های عملی را فرا گیرند.

شهبازی افزود: در ابتدای راه اجرای این طرح هستیم و به مرور ایرادات آن نیز مرتفع خواهد شد و معاونت توسعه و مدیریت منابع بنیاد نیز در این راه همراه و همگام است و امیدواریم نتایج آن به ثمر بنشیند و برای جامعه مفید باشد.

وی، اشتغال نخبگان را یکی از سیاست‌ها و اهداف مهم بنیاد دانست و بیان کرد: اشتغال نخبگان در چند محور مختلف پیگیری می‌شود که یکی از آن‌ها جذب در دستگاه‌های اجرایی است.

معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان با اشاره به این که برای جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی مصوبه هیئت دولت صادر شده است، گفت: در تعامل با سازمان امور اداری و استخدامی، عملیات استخدام نخبگان در دستگاه‌های اجرایی آغاز شده و فرایند جذب در حال اجرا است.

وی اضافه کرد: تشکیل هسته‌های حل مسئله استاد محور و دانشجو محور برای حل مسائل استانی، ملی و تشکیل هسته‌های اندیشه‌ورز در دستگاه اجرایی از دیگر برنامه‌های بنیاد ملی نخبگان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۳۴ ۰۸ خرداد ۱۴۰۲
شماره تلفن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۲۹ ۰۸ خرداد ۱۴۰۲
با درود هنوز المپیاد زمین شناسی در بنیاد نخبگان جایی ندارد پسرم دو سال پیش مدال نقره گرفت و رشته هدف را در دانشگاه اصفهان قبول شد ولی هیچگونه امتیازی دریافت نکرده است لطفا پیگیری فرمایید
آخرین اخبار