تبدیل خانه‌های مخروبه کرمانشاه به پارکینگ عمومی

سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت : بسیاری از خانه‌های مخروبه در سطح شهر کرمانشاه به پارکینگ عمومی تبدیل شده که این وضعیت مورد قبول نیست.

محمدرضا آمویی سرپرست فرمانداری کرمانشاه در جلسه هماهنگی ترافیک شهرستان کرمانشاه گفت : جانمایی پارکینگ‌های عمومی باید براساس تقاضا باشد، ولی ساخت پارکینگ عمومی در شهر کرمانشاه براساس تخریب خانه‌های قدیمی است.

سرپرست فرمانداری کرمانشاه با بیان اینکه براساس پیگیری از شهرداری کرمانشاه اغلب پارکینگ‌های عمومی بدون مجوز هستند، عنوان کرد: به دلیل نداشتن مجوز، نظارتی نیز بر فعالیت این پارکینگ‌ها وجود ندارد و هزینه‌های دریافتی آن‌ها نیز چارچوب مشخصی نداشته که این موضوع سبب نارضایتی مردم شده است.

آمویی با اشاره به شرایط چندگانه برای صدور مجوز پارکینگ عمومی از سوی شهرداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: اکنون مدیریت، نظارت و صدور مجوز پارکینگ‌های عمومی در شهر کرمانشاه به اتحادیه واگذار شده و براین اساس معاونت ترافیک و سازمان مشاغل شهرداری نظارتی بر نحوه فعالیت این صنف ندارد.

سرپرست فرمانداری کرمانشاه با بیان اینکه برای ایجاد پارکینگ عمومی در مرحله نخست باید تغییر کاربری مکان آن انجام شود، تاکید کرد: مردم از فعالیت پارکینگ‌های عمومی در سطح شهر کرمانشاه ناراضی هستند و براین اساس به دنبال تغییراتی در نحوه فعالیت و نظارت پارکینگ‌های عمومی هستیم.

آمویی با اشاره به پیگیری فرمانداری کرمانشاه برای ساماندهی پارکینگ‌های عمومی در شهر کرمانشاه اظهار کرد: پس از ساماندهی وضعیت پارکینگ‌های عمومی در کرمانشاه ظرفیت، مدیریت، ساعت فعالیت، هزینه‌ها و... مشخص خواهد شد تا بخشی از مشکلات در این کلانشهر برطرف شود .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار