اجرای طرح ملی کالابرگ الکترونیکی با هماهنگی فروشگاه ها

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه؛ از هماهنگی با فروشگاه‌های بزرگ استان، شرکت‌های psp و دستگاه‌های اجرایی برای اجرای طرح ملی کالابرگ الکترونیکی خبر داد .

مختار احمدی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه؛ از هماهنگی با فروشگاه‌های بزرگ استان، شرکت‌های psp و دستگاه‌های اجرایی برای اجرای طرح ملی کالابرگ الکترونیکی خبر داد و بر تجهیز فروشگاه‌ها به ویژه تعاونی‌ها برای استفاده مردم از طرح کالابرگ الکترونیکی در تامین ۱۰ قلم کالای اساسی خانوار‌ها تاکید کرد.

مختار احمدی به تشکیل قرارگاه کالابرگ الکترونیکی در استان کرمانشاه اشاره کرد افزود: این قرارگاه به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تاکید «محمد طیب صحرایی» استاندار کرمانشاه مبنی بر پشتیبانی تمام دستگاه‌های اجرایی و اصناف در تجهیزات پایانه‌های فروشگاهی در استان تشکیل شده است.

وی گفت: قرارگاه کالابرگ الکترونیکی در همه شهرستان‌های استان به صورت مستقل به ریاست فرمانداران راه اندازی شده است و برای مشارکت فروشگاه‌های بزرگ کلاس‌های آموزشی برگزار شده تا شرایط و مقدمات بهره مندی همه در استفاده از یارانه حمایتی دولت در تهیه ارزاق ۱۰ قلم کالای اساسی خانوار فراهم شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه توضیح داد: رویه بر این قرار است؛ فرمانداران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی، برای استفاده مردم از یارانه حمایتی تامین ۱۰ قلم از کالا‌های اساسی در حوزه اختیارات خود را پیگیری کنند.

احمدی گفت: مقرر شده اقلام جدید پروتئینی مانند ماهی و حبوبات نیز به لیست ۱۰ قلم کالای اساسی؛ شیر، پنیر سفید، ماست کم‌چرب، مرغ، تخم‌مرغ، روغن مایع، ماکارونی، قند، شکر و برنج اضافه شود.

وی بیان داشت: سرپرست خانوار‌ها می‌توانند از طریق اپلیکیشن "شما" ریز تراکنش‌های خرید خود را از کالابرگ مشاهده کنند.

این مقام مسئول از صاحبان فروشگاه‌های استان کرمانشاه خواست برای پیوستن به طرح کالابرگ الکترونیکی نرم افزار "شما" (شبکه ملی اعتبار) را از طریق نرم‌افزار‌های بازار، مایکت یا سایت فارا به نشانی https://sfara.ir/ دانلود کرده و فروشگاه خود را در این طرح ثبت کنند تا فهرست فروشگاهی متقاضی در اختیار شرکت‌های پرداخت قرار گیرد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار