معاون قضایی دادستان کل کشور مطرح کرد؛

تعیین تکلیف ۵۰۰ خودرو در پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کرمان

جمادی گفت: به منظور اجرای دستور ریاست قوه قضائیه، ۵۰۰ خودروی موجود در پارکینگ مرکزی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کرمان در یک مرحله تعیین تکلیف می‌شود.

علی جمادی از پارکینگ مرکزی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان بازدید کرد و گفت: به منظور اجرای دستور ریاست قوه قضاییه، ۵۰۰ خودروی موجود در پارکینگ مرکزی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان در یک مرحله تعیین تکلیف می شود.

او افزود: کار جهادی برای تعیین تکلیف خودروهای موجود در پارکینگ مرکزی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در برخی استان ها انجام شده است و می تواند الگویی برای استان کرمان باشد.

مهدی بخشی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان نیز در این بازدید گفت: اتصال این پارکینگ به سیستم آنلاین مدیریت پرونده های قضایی مرتبط با خودروهای موجود، ضروری است. 

او افزود: استان کرمان آمادگی دارد که طرح پایلوتی درباره حفظ اموال موجود در خودروهایی که در امر مبارزه با مواد مخدر توقیف می شوند، در سطح کشور ارائه کند.

 جمادی معاون قضایی دادستانی کل کشور،‌ اُمی دادیار دادسرای دیوان عالی کشور و ترحمی مدیرکل حوزه ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به همراه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان همچنین از مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان موضوع ماده ۱۶ (مردان و زنان) نیز بازدید و بر رفع مشکلات این مرکز در حوزه های بهداشتی، تجهیزات رفاهی،درمان و ... تاکید کردند.

در این نشست ترحمی، مدیرکل حوزه ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور بر استفاده از ظرفیت بسیج محلات برای مراقبت های بعد از خروج مددجویان بهبود یافته تاکید کرد و آنرا یکی از راهکارهای مراقبت پس از خروج دانست.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار