تبرکشی برای نگهبان پارک جنگلی + فیلم

فردی که قصد حمل چوب از پارک جنگلی مرزنده ایزدشهر را داشت برای نگهبان این پارک تبر کشید.

فیلمی از درگیری یک فرد با یک قرق بان در جنگل ایزدشهر شهرستان نور محدوده مرزنده منتشر و اعلام شد نگهبان این جنگل پس از مشاهده فردی که در حال حمل چوب آلات جنگلی با یک دستگاه تیلر بود به او هشدار می‌دهد اما آن فرد با تبری که در دست دارد او را تهدید می‌کند و نگهبان هم با وجود این تهدید از مسئولیتی که بر عهده داشت کوتاه نمی‌آید.

سرهنگ ذکریایی فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی مازندران منطقه ساری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه این عرصه در قالب پارک جنگلی به شهرداری ایزدشهر واگذار شده است، گفت: این منطقه جنگلی اکنون زیر نظر شهرداری این شهر اداره می‌شود.

او افزود: فردی که با تبر مورد تهدید قرار گرفت مامور یگان حفاظت از منابع طبیعی و قرق بان ما نیست بلکه نگهبانی است که از طرف شهرداری در آنجا بکار گرفته شده است.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی مازندران منطقه ساری ادامه داد: اگرچه شهرداری ایزدشهر باید پیگیر این موضوع باشد اما اداره منابع طبیعی نیز بر حسب وظیفه ذاتی خود برای این موضوع پرونده تشکیل داده است.

سرهنگ ذکریایی گفت: فرد متخلف شناسایی و برای دستگیری او نیز اقدام شده است.

علی اصغر مسلم پور شهردار ایزدشهر نیز در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با تایید اینکه متولی این پارک جنگلی شهرداری است، گفت: قرار شد نگهبان این پارک جنگلی در خصوص اتفاقی که افتاده است گزارشی تهیه کند که پس از دریافت گزارش از طریق وکیل اقدامات قانونی انجام خواهد شد.

او افزود: هنوز گزارش این حادثه به دست ما نرسیده است.

دستگیری فرد تبرکش

سرهنگ ذکریایی فرمانده یگان حفاظت از منابع طبیعی مازندران منطقه ساری در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت:قاچاقچی چوب که با تبر نگهبان پارک جنگلی مرزنده ایزدشهر را تهدید کرده بود با همکاری پلیس امنیت اقتصادی و پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیر شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.