در انتهای معاملات بازار سرمایه:

با رشد بیش از ۱۸ هزار واحد شاخص کل بورس سبز پوش شد

شاخص کل بورس با رشد ۱۸ هزار و ۳۸۱ واحدی در تراز ۲ میلیون و ۲۷۵ هزار و ۳۹۴ واحدی ایستاد.

دوشنبه (۸ خرداد) شاخص کل بورس با رشد ۳ هزار و ۳۸۹ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۶۰ هزار و ۴۰۲ واحدی قرار گرفت. در انتهای بازار شاخص کل بورس با رشد ۱۸ هزار و ۳۸۱ واحدی در تراز ۲ میلیون و ۲۷۵ هزار و ۳۹۴ واحدی ایستاد.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۵ هزار و ۹۶۴ میلیارد تومان رسید. «فارس»، «میدکو» و «وبملت» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و «خنصیر»، «خزامیا» و «ثشاهد» سه نماد پر تراکنش بودند.

شاخص کل هم وزن با رشد ۸ هزار و ۵۹۲ واحدی روی پله ۷۶۳ هزار و ۱۷ واحدی قرار گرفت.

همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۸ هزار و ۵۸۰ میلیارد سهم به ارزش ۵ هزار و ۹۶۴ هزارمیلیارد تومان رسید. شاخص فرابورس هم با رشد ۲۹۴ واحدی روی پله ۲۸ هزار و ۵۹۹ واحدی ایستاد.
برترین گروه صنعتی بورس
امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ هزار و ۴۱۲ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین «فلزات اساسی» و «انبوه سازی» در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.
بیشترین افزایش و کاهش قیمت در بورس
سهام شرکت‌های فتوال، ولغدر، دانا بیشترین افزایش قیمت و سهام شرکت‌های خنصیر، تکشا و ثفارس بیشترین کاهش قیمت را در بورس تهران تجربه کردند.
افزایش و کاهش قیمت در فرابورس
سهام شرکت‌های ودی، فگستر و ساینا بیشترین افزایش قیمت و سهام ثپردیس، وگستر و آس پ بیشترین کاهش قیمت را در فرابورس ایران تجربه کردند.
برترین عرضه و تقاضا در بورس
بیشترین تقاضای خرید سهام را شرکت‌های سپر، افران و فیروزا بیشترین عرضه فروش را نماد‌های همای، افران و یاقوت در بورس ایران داشتند.
برترین عرضه و تقاضا در فرابورس
بیشترین تقاضای خرید سهام را شرکت‌های عالیس، اعتماد و آوند بیشترین عرضه فروش را نماد‌های اعتماد، آوند و اعتماد در فرابورس ایران داشتند.
بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس
نماد‌های شتاب، افران و دارایکم بیشترین ارزش معامله و نماد‌ها شستا، خساپا و خودرو بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.
اراد ۱۲۷۴، اخزا ۹۱۶۴، اراد ۸۶۴ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های دی، اراد ۱۲۷ و کرمان بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار