ایران میزبان وزنه‌برداری غرب آسیا شد/ دعوت شش وزنه‌بردار خانم به اردو

یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی وزنه‌برداری مردان غرب آسیا ۲۰۲۴ در ایران برگزار خواهد شد.

مصطفی صالح‌المهدی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری غرب آسیا، با ارسال نامه‌ای به سجاد انوشیروانی، رئیس فدراسیون ایران، از انتخاب کشورمان برای میزبانی یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی وزنه‌برداری مردان غرب آسیا ۲۰۲۴ ابراز خوشحالی کرده گفت: ما به توانایی و ظرفیت‌های فدراسیون شما برای برگزاری چنین رویداد بزرگی، اطمینان داریم.

تاریخ دقیق مسابقات قهرمانی غرب آسیا ۲۰۲۴ (مردان)، متعاقباً تعیین و اعلام خواهد شد.

خبر دیگر از وزنه‌برداری این‌که با اعلام کوروش باقری مشاور فنی تیم‌های ملی وزنه‌برداری بانوان، شش وزنه‌بردار از استان‌های مختلف کشور از فردا ۹ خردادماه، به اردوی تیم ملی بانوان در آزادی ملحق خواهند شد.

پرنیان پیش‌بین از اصفهان، شینا امانی از کردستان، ساناز سعدی‌زاده و تینا یاری از آذربایجان شرقی، شبنم صالحی از خوزستان و سوگند کاظم‌پور از یزد، شش وزنه‌بردار جدید دعوت‌شده به اردو هستند.

باقری در خصوص این تصمیم گفت: خیلی از استان‌ها مدعی هستند ورزشکارانی دارند که می‌توانند به تیم ملی کمک کنند، ما هم پذیرفتیم این شش نفر برای مدت کوتاه بین یک هفته تا ۱۰ روز به اردو ملحق شوند و مورد ارزیابی قرار گیرند و البته اگر بین این افراد، ورزشکاران بااستعداد و نخبه‌ای باشند و رکورد‌ها و عملکرد قابل‌قبولی ارائه کنند، برای اردو‌ها و مسابقات آتی در لیست فدراسیون خواهند بود.

تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان بانوان کشور برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در دهلی‌نو آماده می‌شوند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۴۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲
تبريک به وزنه برداری ایران و آقای انوشیروانی