برگزاری نخستین جلسه کمیته فنی AFC با حضور ماجدی

رئیس کمیته جوانان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره برگزاری اولین جلسه کمیته فنی آسیا به صورت وبینار توضیحاتی ارائه کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، رئیس کمیته جوانان درباره جلسه کمیته فنی گفت: اولین نشست این کمیته با حضور ۱۲ اعضا امروز به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه که به ریاست کوزو تاشیما، رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن و دیگر اعضا برگزار شد درباره برنامه‌ها و شرح وظایف کمیته فنی آسیا بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی گفت: یکی از نکات مهم در این نشست نظارت، هماهنگی و همکاری با کمیته‌های جوانان، فوتبال پایه (Grass Root) و آموزش است که تصمیم‌گیری در خصوص فعالیت‌های این کمیته‌ها در کمیته فنی آسیا صورت گرفته و پس از ارائه به کمیته اجرایی AFC، به جهت تصویب و ارائه به کشور‌های عضو ارسال خواهد شد.

ماجدی افزود: این کمیته یکی از مهمترین کمیته‌های AFC است که علاوه بر بررسی و تصمیم گیری فنی درباره کمیته‌های مذکور، درباره مسابقات آقایان و بانوان نیز به بحث و تبادل نظر می‌پردازد و در نهایت جمع‌بندی خود را به کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال می‌کند تا تصمیم‌گیری و ادامه روند اجرای قانون درباره موضوعات مطرح شده صورت گیرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار