دستگیری عامل تخریب ۱۰ خودرو در خیابان پاسداران

رئیس مرکزعملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ از دستگیری عامل ایجاد رعب و وحشت و وارد کردن خسارات به ۱۰ دستگاه خودروی سواری در خیابان پاسداران خبر داد.

سرهنگ سعید راستی گفت: چند روز قبل و پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تخریب و وارد آمدن خسارت به ۱۰ دستگاه خودرو توسط یکی از اراذل و اوباش به وسیله سنگ، چوب و شمشیر در خیابان پاسداران تهران، رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره عملیات پایگاه چهارم این پلیس قرار گرفت و تیم‌هایی از مأموران تحقیقات همه جانبه خود را برای شناسایی و دستگیری عاملان تخریب خودرو‌ها و افرادی که باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بودند، آغاز کردند.

وی با بیان اینکه مأموران پلیس با انجام کار‌های اطلاعاتی و تحقیقات گسترده خود موفق به شناسایی شروری که اقدام به تخریب خودروی شهروندان کرده بود، شدند، گفت: در ادامه و پس از هماهنگی با مقام قضائی مأموران در جریان یک عملیات مقتدرانه پلیسی این فرد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه مأموران آلات و ادوات جرم را نیز از این فرد شرور کشف کردند، گفت: همچنین در این عملیات پلیسی یک دستگاه موتورسیکلت آپاچی را که متهم با استفاده از آن مرتکب جرم و متواری شده بود، توقیف کردند.

راستی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفت: این فرد که جزو اوباش و اشرار است، در جریان بازجویی‌های انجام شده به بزه‌انتسابی اعتراف کرد و پس از آن به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۵۲ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲
سلام خسته نباشید . شما می گیرید . قوه قضائیه هم می گیرد . در اصل شما کارگران بی جیره مواجب قوه قضائیه هستید والا تهدید و ارعاب با شمشیر و قمه محارب است دیگر چرا برای چندمین بار اینها آزاد و مرتکب جرم می شوند ؟ پس بدستور قوه مالباختگان را تهدید تا رضایت بدهند و جیب قضات را پر پول تا آزاد شوند خلاص .
آخرین اخبار