طارمی زبان پورتو را فارسی کرد

ستاره ایرانی پورتو در فصل ۲۳-۲۰۲۲ موفق شد ۲۲ گل در ۳۴ هفته لیگ برتر پرتغال به ثمر برساند و عنوان آقای گلی این رقابت‌ها را کسب کند.

مهدی طارمی بهترین سال فوتبالی خود را در پورتو پشت سر گذاشت و علی‌رغم اینکه نتوانست مثل فصل گذشته قهرمانی در لیگ برتر پرتغال را کسب کند، اما موفق شد برای دومین بار در این رقابت‌ها به عنوان آقای گلی برسد و کفش طلا را به دست بیاورد.

ستاره ایرانی پورتو که سه سال قبل هم در همین مقطع عنوان آقای گلی را به‌طور مشترک با دو بازیکن دیگر به دست آورد، این بار در فصل ۲۳-۲۰۲۲ توانست به تنهایی با زدن ۲۲ گل به این مهم برسد و اتفاق تاریخی را به‌عنوان یک لژیونر به دست بیاورد و این شانس را دارد با درخشش در لیگ برتر پرتغال راهی باشگاه بزرگ‌تری شود.

طارمی در فصل اخیر فقط یک بازی را به خاطر محرومیت از دست داد و در ۳۳ مسابقه دیگر لیگ برتر پرتغال به میدان رفت که توانست ۲۲ گل بزند و ۷ پاس گل بدهد تا موثرترین بازیکن تیمش شود و با تقدیر ویژه این باشگاه در پایان فصل مواجه شود.

باشگاه پورتو به مناسبت آقای گلی مهدی طارمی، پوستر ویژه‌ای با انتشار تصاویر شادی گل‌های جذاب این ستاره ایرانی طراحی کرده و با سه زبان پرتغالی، انگلیسی و فارسی، بهترین گلزن لیگ برتر پرتغال را معرفی نموده و از این بازیکن به خاطر درخشش در فصل ۲۳-۲۰۲۲ تقدیر کرده است.

برچسب ها: طارمی ، پورتو ، پرتغال
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار