معاون استاندار همدان:

مشکل تامین خوراک پتروشیمی هگمتانه برطرف شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان گفت: مشکل تامین خوراک پتروشیمی هگمتانه برای تولید محصولاتی همچون گرانول گرید پزشکی، برطرف شد.

سید مجتبی حسینی گفت: عدم تامین به موقع مواد اولیه برای خط تولید مجتمع پتروشیمی هگمتانه مشکلاتی را ایجاد کرده بود که در جلسه‌ای که با مدیرعامل و نماینده دولتی این پتروشیمی داشتیم مقرر شد حقوق عقب افتاده کارکنان به موقع پرداخت شود.

او اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته قرار است مواد اولیه وی. سی. ام این پتروشیمی به صورت مستمر و با ضرب آهنگی مشخص از طریق پتروشیمی‌های غدیر و اروند تامین شود.

حسینی تصریح کرد: این واحد یک شرکت خصوصی است و موظف است در چهاچوب نوع قرارداد، حقوق کارکنان خود را پرداخت کند.

او بیان کرد: دستگاه‌های امنیتی و استاندار همدان پیگیر تداوم تولید این پتروشیمی هستند و همه توان خود را برای کمک و تسهیل گری در رفع مشکلات آن به کار می‌گیریم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان تاکید کرد: بر اساس توافق صورت گرفته با مدیران این پتروشیمی، توافق کردیم در اولین فرصت حقوق کارکنان دغدغه‌مند را پرداخت کنند.

او با اشاره به اینکه این مجموعه برای نخستین بار در کشور پودر پی. وی. سی با درجه پزشکی استاندارد تولید می‌کند، بیان کرد: خروجی این پتروشیمی، ۱۰۰ درصد نیاز کشور را در زمینه گرانول دسته پزشکی تامین می‌کند و مازاد تولید آن، به سایر کشور‌ها صادر می‌شود.

مجتمع پتروشیمی هگمتانه با سرمایه گذاری یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان، ۶ دی ماه سال ۱۳۹۹ در یک ارتباط تصویری و با دستور رییس جمهور به بهره برداری رسمی رسید.

مجتمع پتروشیمی هگمتانه بزرگترین واحد تولیدی استان همدان است که محصولی کم نظیر به نام پی وی سی با درجه پزشکی تولید می‌کند و ظرفیت سالانه ۷۰ هزار تن محصول را دارد.

مجتمع هگمتانه نخستین پتروشیمی کشور در تولید پی وی سی با درجه پزشکی است.

منبع: ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۲۱:۲۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲
از سال ۹۹ تا حالا چند بار گفتن مشگل خوراک پتروشیمی حل شد و چند ماهی تولید کرد و دوباره با مشگل مواجه شد ' الانم معلوم نیست راست باشه ' همه ی مسئولین شدن چوپان دروغگو
آخرین اخبار