کارنامه عملکرد ۱۲۴ شهردار ناحیه صادر شده است

معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران گفت: کارنامه عملکرد ۱۲۴ شهردار ناحیه صادر شده و ارزیابی‌ها در حال انجام است.

مجید باقری، معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران با تأکید بر ضرورت پاسخ‌دهی شهرداری به تذکرات اعضای شورای شهر تهران، اظهار کرد: در جلسه‌ای که با شهردار داشتیم، آقای زاکانی بر این تأکید داشت که ظرفیت پاسخگویی به پرسش‌ها در معاونت‌ها ایجاد شود.

 معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران با بیان اینکه روز گذشته جلسه‌ای در وزارت کشور با حضور وزیر کشور برگزار شد، تصریح کرد: نمایشگاه خوبی از دستاورد‌های شهرداری‌ها برگزار شده و هر شهرداری نظام مسائل خود را ارائه داده است؛ شهرداران به شدت نسبت به برنامه هفتم انتقاد داشتند و اذعان آن‌ها بر این بود که اگر آقای زاکانی حضور نداشت، به همین میزان اصلاح نیز در خصوص اصلاحات مدیریت یکپارچه شهری صورت نمی‌گرفت.

وی با اشاره به روند انتصابات در شهرداری تهران اضافه کرد: ارزیابی برای انتخاب و صدور حکم مدیران و شهرداران هنوز آغاز نشده و در دستور کار نیست و گمانه زنی‌ها باعث کند شدن روند پرشتاب فعالیت در مناطق می‌شود.

باقری تأکید کرد: وقتی دوره یک ساله به اتمام برسد ارزیابی شاخص‌ها آغاز خواهد شد؛ کارنامه عملکرد ۱۲۴ شهردار ناحیه صادر شده و ارزیابی‌ها در حال انجام است؛ بنابراین همه با قدرت در جایگاه خود مشغول به کار هستند.

وی با بیان اینکه برای معاونت فنی بررسی‌ها در حال انجام است، تصریح کرد: در کم‌حاشیه‌ترین شرایط ممکن، معاون فنی انتخاب خواهد شد؛ قرارداد‌های لازم منعقد شده تا ضربه و آسیبی به اقدامات وارد نشود.

معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران با بیان اینکه در صدور کارنامه عملکرد ۸۰ شاخص در بخش سامانه ۱۳۷ و نظارت مردمی، هفت شاخص ارزیابی عملکرد فردی و ۷۵ شاخص عملکرد نگهداشت در معاونت‌ها وجود دارد، گفت: سال گذشته ۳۲ شهردار ناحیه جابجا شده اند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار