احتمال بارش باران و وزش باد شدید در استان تهران

مدیریت بحران استان تهران از ­احتمال بارش باران در نیمه شمالی و وزش باد شدید و گردو خاک در نیمه جنوبی استان تهران خبر داد.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: با توجه به صدور هشدار زرد هواشناسی، احتمال رگبار باران و رعد و برق و در مناطق مستعد بارش تگرگ در برخی ساعت‌های نهم و دهم خرداد در نیمه شمالی استان تهران وجود دارد.
حامد یزدی مهر به ساکنان نیمه شمالی استان تهران توصیه کرد در این مدت هنگام فعالیت سامانه بارشی حین تردد در جاده‌ها احتیاط لازم را داشته باشند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران افزود: امروز و فردا در برخی ساعت‌ها همچنین احتمال وزش باد شدید و تندباد لحظه‌ای، خیزش گرد وخاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق مرکزی و نیمه جنوبی استان تهران وجود دارد.

حامد یزدی مهر از ساکنان مرکز و نیمه جنوبی استان تهران بویژه بیماران قلبی و تنفسی، سالمندان، بانوان باردار و کودکان خواست روز‌های ۹ و ۱۰ خرداد از تردد غیرضروری در محیط باز خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران همچنین بر استحکام بخشی سازه‌های موقت، سبک و ناپایدار تاکید و به شهروندان توصیه کرد در این مدت از صعود به ارتفاعات و کار در مناطق مرتفع خودداری کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار