کوتاه شدن دست مدارس غیرانتفاعی متخلف از جیب مردم

معاون سازمان تعزیرات حکومتی از تشکیل ۱۰ پرونده تخلف برای مدارس غیرانتفاعی مشهور و معروف که بدون ضابطه شهریه دریافت کرده‌اند خبرداد.

احمد جعفری نسب معاون نظارت، بازرسی و برنامه ریزی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: هر مدرسه‌ای که بدون ضابطه و خلاف تعرفه از مردم برای نام‌نویسی، پول دریافت کند؛ بدون اینکه منتظر رسیدن گزارش ضابطان به پرونده رسیدگی می‌کنیم. وی افزود: تا کنون ۱۰ پرونده تخلف برای مدارس غیرانتفاعی مشهور و معروف که بدون ضابطه شهریه دریافت کرده اند تشکیل شده است. جعفری نسب گفت: با توجه به مصوبه سران قوا برای ورود به تخلف گرانفروشی، تعزیرات حکومتی نیازی به دریافت گزارش ضابط ندارد و الان که مردم از وضعیت دریافت شهریه ناراضی هستند؛ به محض دریافت گزارش به پرونده رسیدگی می‌شود. معاون نظارت، بازرسی و برنامه ریزی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: وزارت آموزش و پرورش باید مانند کاری که شورای رقابت برای قیمت‌گذاری خودرو انجام داد، تعرفه‌های نام‌نویسی را ابلاغ کند تا در قالب شعب ملی به تخلفات رسیدگی کنیم.
برچسب ها: نظارت ، مدارس
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۲۸ ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
زکی! مدارس دولتی امان مردم بریدن از بس پول می‌گیرند. خدا بیامرزه مدارس غيرانتفاعي. قانون اساسی کجای مملکت اجرا میشه فقط بالاسری میدونه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۰۱ ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
اگه رتبه بالا تحویل میدادن هر چی بگیرن کمه
آخرین اخبار