آیت‌الله جنتی:

راه امام خمینی (ره) تا نابودی جبهه باطل ادامه دارد

دبیر شورای نگهبان گفت: حرکتی که امام راحل آغاز کرد، قطعاً تا نابودی کامل جبهه باطل و غلبه مستضعفین بر مستکبران عالم ادامه خواهد یافت.

آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در جلسه امروز (چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲) این شورا با گرامیداشت سالروز میلاد امام رضا (ع) اظهار کرد: این عید بزرگ را به محضر حضرت، ولی عصر (عج) و علاقه‌مندان به آن حضرت تبریک می‌گویم.

وی در ادامه بیان کرد: ورود آموزه‌های اصیل دین مبین اسلام به ایران و بخش وسیعی از جهان اسلام به برکت حضور امام رضا (ع) در منطقه خراسان بود.

آیت‌الله جنتی تصریح کرد: ایشان از مقام ولایت‌عهدی به عنوان وسیله‌ای برای نشر آموزه‌های دین استفاده کردند و در دورانی که عقاید انحرافی در جامعه اسلامی رشد کرده بود، مجاهدانه وارد عرصه جهاد تبیین شدند و به شبهات اعتقادی پاسخ دادند.

دبیر شورای نگهبان تاکید کرد: پیروان آن حضرت باید با تأسی از ایشان در این عرصه خطیر گام بردارند و مجاهدت کنند.

تداوم راه امام خمینی (ره) تا نابودی جبهه باطل

آیت‌الله جنتی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که در آستانه سالروز ارتحال ایشان قرار داریم، گفت: امام خمینی (ره) با شجاعت برخاسته از ایمان راسخ به قدرت لایزال الهی به آزادگان جهان نشان داد که می‌توان در برابر قدرت‌های استکباری ایستاد و آن‌ها را شکست داد.

وی همچنین عنوان کرد: استکبار جهانی هیچگاه ضربه‌ای که از امام خمینی (ره) خورده است را فراموش نخواهد کرد.

دبیر شورای نگهبان خاطرنشان کرد: حرکتی که امام راحل آغاز کرد، قطعاً تا نابودی کامل جبهه باطل و غلبه مستضعفین بر مستکبران عالم ادامه خواهد یافت.

خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان توسط رهبری

آیت‌الله جنتی در بخش پایانی صحبت‌هایش به انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان رهبر انقلاب در سال ۱۳۶۸ اشاره کرد و بیان داشت: حقیقتاً آنچه که داغ جانسوز رحلت حضرت امام خمینی (ره) را قابل تحمل کرد، انتخاب آگاهانه جانشین شایسته ایشان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) توسط اعضای مجلس خبرگان رهبری بود.

وی عنوان کرد: انتخاب ایشان به عنوان رهبری، دوستان انقلاب اسلامی را شاد و دشمنان انقلاب اسلامی را ناامید کرد.

دبیر شورای نگهبان اظهار کرد: مقام معظم رهبری با باور مومنانه به سنت‌های الهی، انقلاب اسلامی را عزتمندانه از گردنه‌های سخت عبور دادند و با هدایت‌های الهی خویش، توطئه‌های دشمنان ایران اسلامی را خنثی کردند.

وی با بیان اینکه مردم مومن، شریف و بصیر ایران اسلامی با ولایتمداری مثال‌زدنی خویش شکرگزار نعمت رهبران الهی خویش بوده‌اند، گفت: عزتی که خداوند به این ملت عطا کرده نتیجه این قدرشناسی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۹ ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
اقای جنتی اگر قرا باشد شماها وامثال شماها جبه باطل را نابود کنید العوذبالله ظهور اقا امام زمان غ معنایی ندارد شماها فساد وظلم را بیشتر میکنید تا ظهورش تعجیل شود شماها نمیتوانید بین فرزندان عدالت برقرارکنید اونوقت دم از نابودی باطل میزنید؟
آخرین اخبار