باند واردکننده دخانیات در آب‌های قشم شناسایی و متلاشی شد

فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: با تلاش و هوشیاری ماموران دریابانی استان در شهرستان قشم، یک باند وارد کننده دخانیات در آبهای این جزیره شناسایی و متلاشی شد.

سردار بهادر اسماعیلی اظهار داشت: با شناسایی این باند، یک محموله بزرگ کالای دخانی قاچاق شامل ۲ میلیون نخ سیگار به ارزش بیش از ۱۰۸ میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

وی در تشریح جزئیات این عملیات، بیان داشت: در اجرا و برگزاری این طرح عملیاتی مرزبانان قشمی هنگام کنترل نوار مرزی به یک فروند شناور حامل کالای قاچاق برخورد که سرنشینان آن به محض مشاهده ماموران با افزایش سرعت و تغییر مسیر قصد فرار داشتند که مرزبانان بلافاصله شناور یادشده را تعقیب و عرصه را بر قاچاقچیان تنگ کردند.

فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: با تلاش و هوشیاری ماموران دریابانی استان در شهرستان قشم، یک باند وارد کننده دخانیات در آب‌های این جزیره شناسایی و متلاشی شد.

اسماعیلی با بیان اینکه در این عملیات ۲ نفر قاچاقچی دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: در بازرسی مخفیگاه این باند قاچاق، ۲ میلیون نخ سیگار قاچاق کشف که ارزش ریالی آن با احتساب شناور توقیفی ۱۰۸ میلیارد ریال، برآورد شده است.

وی با اشاره به اولویت‌های مرزبانی در مقابله با هرگونه قاچاق، گفت: مرزبانی با بسیج همه امکانات به صورت شبانه روزی در جهت صیانت از مرز‌های آبی و مقابله با پدیده شوم قاچاق و برخورد با افراد سودجو تلاش می‌کند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۹ ۱۲ خرداد ۱۴۰۲
همش 10 بوکس سیگار گرفتن چه با آب و تاب میگن؟!
Iran (Islamic Republic of)
حرف حساب
۰۶:۰۱ ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
با این حساب سیگاراشون نم کشیده ! ;-)
آخرین اخبار