تردد ۲۹ هزار مسافر ایرانی و خارجی از مرز خسروی

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از تردد ۲۹ هزار مسافر در ۲ ماه اول سال جاری خبر داد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اشاره به جریان داشتن تردد مسافری از مرز خسروی، گفت: در ۲ ماه اول سال ۲۹ هزار تردد مسافری از پایانه مرزی خسروی به ثبت رسیده است.

فریبرز کرمی اظهار کرد: طی فروردین و اردیبهشت ماه سال‌جاری ۲۹ هزار مسافر ایرانی و خارجی از پایانه مرزی خسروی تردد کرده اند.

وی افزود: ورودی مسافر ایرانی در فروردین و اردیبهشت ماه سال‌جاری ۸ هزار نفر و ورودی مسافر اتباع خارجی ۶ هزار و ۱۴۸ نفر بوده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه تصریح کرد: خروجی مسافر ایرانی از پایانه مرزی خسروی طی ۲ ماهه سال‌جاری نزدیک به ۱۰ هزار نفر و خروجی مسافر عراقی ۵ هزار نفر بوده است.

وی ادامه داد: تردد ورودی و خروجی از پایانه مرزی خسروی در ۲ ماهه گذشته جمعاً ۲۹ هزار نفر بوده است و ساعات مجاز خروج از پایانه مرزی خسروی به عراق، روزانه از ۷ صبح تا ۱۷ بعدازظهر است و در این ساعات زائران می توانند با داشتن گذرنامه معتبر از مرز به عراق تردد کنند.

کرمی خاطرنشان کرد: هم اکنون تعداد زائران به صورت روزانه از پایانه مرزی خسروی برای عزیمت به عراق متغیر است و خروج زائران از این گذرگاه بین المللی نیز هم انفرادی و هم به صورت کاروانی انجام می شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار