کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه جهانی – قرقیزستان

پیروزی محسن نژاد، بالی، ساروی و میرزازاده در دور نخست/ شکست علیزاده و انصراف دادمرز از مسابقات

۴ نماینده کشورمان در رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه جهانی در قرقیزستان کشتی‌های خود را با برتری آغاز کردند.

دیدار‌های ۷ وزن نخست رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه جهانی جام کوژومکول و ساناتبایف قرقیزستان، از صبح امروز (پنج شنبه) در شهر بیشکک قرقیزستان آغاز شد و نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

بر همین اساس در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا دادمرز در دور نخست مقابل موکاشیف از قزاقستان حاضر نشد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۶۰ کیلوگرم مهدی محسن نژاد در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر لیگیو کائو از چین کشتی را مغلوب کرد. وی در دور بعد به مصاف رضوان آرنوات از رومانی می‌رود.

در وزن ۶۳ کیلوگرم ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف ژارلیخانوف از قزاقستان می‌رود.

در وزن ۶۷ کیلوگرم سید دانیال سهرابی در دور اول به مصاف آتابایف از ازبکستان می‌رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور بعد با برنده مبارزه میان ختسوریانی از گرجستان و میهات از رومانی مصاف می‌دهد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم ناصر علیزاده در دور نخست با نتیجه ۴ بر ۱ مقابل علی جنگیز دارنده مدال برنز جهان از ترکیه شکست خورد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتوان به کار خود در گروه بازنده‌ها ادامه دهد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور نخست مقابل اوماروف از چک با نتیجه  ۱۲ بر صفر به برتری رسید و در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان چن از چین و اوروزبکوف از قرقیزستان می‌رود. مهدی بالی دیگر نماینده کشورمان در دور اول با نتیجه ۷ بر ۲ مقابل اوزور ژوژوپبکوف از قرقیزستان به برتری دست یافت. وی در دور بعد با برنده چیما از هند و رستم آساکولوف از ازبکستان مبارزه می‌کند. دو نماینده کشورمان در صورت پیروزی مقابل حریفان خود در دیدار نیمه نهایی به مصاف یکدیگر می‌روند.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امین میرزازاده در دور نخست با نتیجه ۴ بر ۱ عثمان ایلدیریم از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور بعد به مصاف لینگ ژی منگ از چین می‌رود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار