تاکید بر تسریع در اجرای پروژه‌های طرح من شهردارم پایتخت

شهردار منطقه ۲۰ بر تلاش، نظارت مستمر و تسریع در اجرای پروژه‌های طرح "من شهردارم" برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان تاکید کرد.

سید محمد ناظم رضوی؛ با بیان اینکه طرح "من شهردارم" بر اساس اولویت بندی پروژه‌های توسعه محلات با آرای مردمی و نظرسنجی از شهروندان در راستای اجرای پروژه‌های محله محور و کمک به پیشرفت شهر تعریف شده است، گفت: در مجموع ۹۰ پروژه احداثی شامل پروژه‌های مستمر و غیرمستمر در سال ۱۴۰۲ در این منطقه مصوب شده است که در طرح من شهردارم ۷۳ پروژه شامل ۶۰ پروژه توسعه محله‌ای و ۱۳ پروژه غیرمستمر اجرایی خواهد شد.

ناظم رضوی تسریع در اجرای پروژه ها، طراحی همراه سرا در بیمارستان هفت تیر، طراحی مسیر‌های دسترسی از بزرگراه‌ها به پارکینگ طبقاتی ضلع جنوب حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، طراحی پروژه توسعه مسجد شیخ طاهر، طراحی احداث دریاچه مصنوعی در قطب تفریحی و گردشگری محدوده کوه بی بی شهربانو (بوستان بام ری) را ضروری عنوان کرد.

شهردار منطقه در ادامه به راهکار‌هایی برای اجرای هر چه مناسبتر پروژه‌های جداره سازی اتوبان امام علی، پیاده راه مدرس، بوستان بانوان ۲ در محله سیزده آبان، مرمت اثر تاریخی قلعه گبری و احداث ساختمان اداری بوستان بانوان در محله بهشتی اشاره کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار