بررسی و حل مشکلات یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید روغن کشور توسط مسئولان قضایی اشتهارد

رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب اشتهارد با حضور در یکی از شرکت های صنایع غذایی که بزرگترین تولید کننده روغن خوراکی در کشور است مشکلات آن را بررسی کرد.

حامد مومنی نژاد  در تشریح جزئیات این بازدید گفت: این واحد صنعتی به عنوان بزرگترین تولید کننده روغن خوراکی کشور در حال حاضر روزانه ۸۰۰ تن روغن تولید می‌کند و برای ۴۵۰ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده است.

 
او  با تشریح علل این بازدید مسئولان قضایی شهرستان اضافه کرد: این مجموعه مشکلاتی در زمینه تامین برق برای افزایش تولید و متعاقب آن افزایش نیروی کار داشت و همچنین دغدغه‌هایی در زمینه بالا بودن هزینه مسکن و تامین نیروی کافی طرح کردند که در نشست با مدیران این شرکت مورد طرح و بررسی قرار گرفتند که مشکل برق شرکت در آستانه حل شدن قرار دارد.
 
رئیس دادگستری اشتهارد با تقدیر از ایجاد تصفیه خانه مدرن در این مجموعه بیان کرد: تصفیه خانه شرکت، بازگردانی آب به سیستم را به بهترین نحو انجام می‌دهد که در مذاکرات انجام شده توافق به عمل آمد متخصص این تصفیه خانه در تصفیه خانه شهرک صنعتی اشتهارد نیز برای رفع مشکلات کمک کند.
 
او  با اشاره به این که اشتهارد میزبان یکی از بزرگترین شهرک‌های صنعتی خاورمیانه است با تاکید بر تعهد مسئولان دادگستری شهرستان در زمینه حمایت از واحد‌های مستقر متذکر شد: مشکلات متعدد واحد‌های تولیدی بار‌ها توسط مدیران قضایی استان مورد پیگیری قرار گرفته است که حل مشکل تامین آب و برق این شهرک با دستور رئیس کل دادگستری استان از جمله این اقدامات ویژه بوده است.
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.