آمادگی ۲۱ اکیپ راهداری البرز برای خدمت‌رسانی به زائران حرم مطهر امام خمینی (ره)

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: نیرو‌های راهداری البرز در قالب ۲۱ تیم ثابت و سیار آماده تامین ایمنی جاده‌ای و ارائه خدمات به زائران مرقد مطهر امام خمینی (ره) هستند.

 علی زندی‌فر گفت: همه ساله برای حضور زائران مرقد مطهر امام خمینی (ره) و برگزاری آیین بزرگداشت سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، راهداری البرز در کنار دیگر خادمان عرصه جاده وظیفه تامین ایمنی حداکثری محور‌های مواصلاتی استان را برعهده دارد.

او افزود: ۲۱ اکیپ راهداری در قالب گشت‌های سیار و اکیپ‌های امدادی با استقرار در محور‌های مواصلاتی استان به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.

زندی فر، به تجهیز و آماده‌سازی راهدارخانه‌ها برای ارائه خدمات به زائران اشاره کرد و گفت: راهدارخانه‌ها و اداره‌های تابعه استان نیز برای ارائه خدمات به زائران از آمادگی لازم برخوردار هستند.

مدیرکل راهداری البرز در ادامه از آمادگی ناوگان مسافری استان برای اعزام زائران به مرقد مطهر امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: برای اعزام مسافران به مرقد بنیانگذار کبیر انقلاب، شرکت‌های حمل ونقل مسافر استان تمام توان خود را در جهت تامین ناوگان مورد نیاز را به‌کار می‌گیرند.

زندی‌فر اضافه کرد: کارشناسان این اداره‌کل و ادارات تابعه به‌طور مستمر و با تشدید نظارت‌ها، کنترل‌های فنی لازم را در جهت ارتقای ایمنی ناوگان حمل ونقل وتردد در راستای بالابردن رضایتمندی مسافران را در دستور کار قرار داده‌اند.
وی با اعلام شماره تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های استان خاطرنشان کرد: هموطنانی که قصد سفر در ایام نیمه خرداد به حرم مطهر امام خمینی (ره) را دارند می‌توانند ضمن تماس با تلفن مذکور، اطلاعات جامعی از وضعیت ترافیکی و همچنین شرایط جوی حاکم بر محور‌های مواصلاتی البرز دریافت کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.