بدهی۲۴ میلیارد تومانی شهرداری الشتر تسویه شد

فرماندار سلسله گفت: بدهی شهرداری الشتر (مرکز شهرستان) در بهمن ۱۴۰۰ معادل ۲۴ میلیارد تومان بود که اکنون تسویه شده است.

 "میلاد شرفی"  فرماندار سلسله در آیین تجلیل از شورای اسلامی شهر سلسله به عنوان شورای شهر برتر لرستان، اظهار کرد: بخشی از این بدهکاری مربوط به ۱۴ ماه حقوق معوقه کارکنان و کارگران و بدهی بیمه آن‌ها به تامین اجتماعی بود که با درایت شهردار و اعضای شورا تسویه و به روز شد.

او افزود: در حال حاضر تحول در امور شهری با روی کار آمدن مسوولان منتخب مردم در شورای شهرستان و انتخاب شهردار کارآمد، شتاب چشمگیری یافته و حرکت رو به جلو در طرح‌های عمرانی شهر الشتر کاملا محسوس است.

 فرماندار سلسله  با اشاره به نقش مدیریت توانمند و تغییر‌های هوشمندانه در این پیشرفت‌ها عنوان کرد: در مناطقی که شهرداری توان اداره امور خود را ندارد مشکلات فرمانداری‌ها هم بیشتر می‌شود، اما حرکت رو به جلوی شهرداری الشتر و تحقق ۱۳۰ درصدی بودجه این نهاد، اقدامی ارزشمند است.

او افزود: شورای اسلامی شهر الشتر علاوه بر انتخاب شهرداری کارآمد، نسبت به اغناسازی افکار عمومی اقدام کرده که دلیل آن همدلی و همبستگی اعضا بوده است.

️شرفی تصریح کرد: کار علمی در حوزه شهری شهرستان صورت می‌گیرد که این باید الگویی برای شهرداری‌های کل استان باشد چراکه برای پیشرفت و توسعه شهر به همدلی و همراهی شهردار و شورای اسلامی شهر نیاز است.

 فرماندار سلسله ادامه داد: اکنون طرح‌های مهمی همچون دفع آب‌های سطحی و رفع گره‌های ترافیکی در شهر الشتر شروع شده و برخی از آن‌ها درصد پیشرفت قابل ملاحظه‌ای دارند که با استمرار این فعالیت ها، اتفاقات خوبی در شهر الشتر تحقق خواهد یافت.

برچسب ها: شهرداری ، فرمانداری
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.