تاکید استاندار لرستان بر لزوم تغییر مدیران دستگاه‌ها

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه تغییر برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان لازم است از تغییر‌های مدیریتی در آینده نزدیک در استان خبر داد.

فرهاد زیویاراستاندار لرستان در حاشیه جلسه کمیته بررسی تحقق شعار سال در جمع خبرنگاران با بیان اینکه به‌زودی تغییر‌های مدیریتی در استان خواهیم داشت، اظهار کرد: اظهارنظرها، تحلیل‌ها و مطالب برخی رسانه‌ها در فضای مجازی در این موارد نامربوط نیست. 

او با بیان اینکه تغییر برخی مدیران دلایل متعددی دارد، افزود: تغییرات پیش رو به دلیل ناهماهنگی برخی از مدیران با مجموعه فعلی است. 

زیویار با اشاره به میزان رضایت از مدیران استان، تصریح کرد: از عملکرد مدیرانی که در دوره فعلی به مدیریت ارشد اجرایی منصوب شده‌اند رضایت دارم، اما در خصوص مدیرانی که از قبل منصوب شده‌اند اظهارنظر نمی‌کنم. 

استاندار لرستان در مورد شایعات سفر آیت‌الله رئیسی به لرستان، عنوان کرد: چند طرح بزرگ استان پیشرفت ۹۵ درصدی دارد و تعدادی از طرح‌های عظیم زیرساختی و اساسی هم در حال آماده شدن برای کلنگ‌زنی است. 

او افزود: امیدواریم عملیات اجرایی این طرح‌ها در سفر دوم هیئت دولت به بهره‌برداری برسد. 

زیویار با بیان اینکه سفر رئیس جمهور به چهار استان دیگر نهایی شده است، بیان کرد: این استان‌ها قبل از استان لرستان میزبان دور دوم سفر هیئت دولت هستند.

 

برچسب ها: استانداری ، مدیران
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.