امیر سرتیپ دوم سهرابی:

دشمنان به دنبال سناریوی سست کردن بنیان خانواده‌ها هستند

امیر سرتیپ دوم سهرابی گفت: دشمنان انقلاب به دنبال سناریوی سست کردن و از بین بردن بنیان خانواده‌ها هستند که ان‌شاءالله با همراهی خانواده‌ها مانع اهداف شوم آن‌ها خواهیم شد.

امیرسرتیپ دوم حمیدرضا سهرابی فرمانده پشتیبانی منطقه ۲ نیروی زمینی ارتش در شیراز در آیین تقدیر از برگزیدگان طرح‌های «لبیک یا امام خامنه‌ای» که همزمان با میلاد با سعادت امام رضا (ع) و با حضور جمعی از فرماندهان و خانواده‌های کارکنان ارتش در باغ عفیف‌آباد شیراز برگزار شد با اشاره به تدوین ۳۲ طرح لبیک و گستردگی دامنه این طرح، گفت: هر کدام از این طرح‌ها جامعه هدف دارند که در سه بخش توان آمادگی رزمی، ارتقای منزلت اجتماعی و معیشتی و تعالی معنوی و بصیرتی تعیین شده است.

وی با بیان اینکه این طرح‌ها مورد تأکید مقام معظم رهبری است و در راستای اجرای منویات حضرت آقا برای جوانان، کارکنان و فرزندان کارکنان شاغل نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی است، افزود: توجه به خانواده‌های کارکنان نزاجا مهمترین رویکرد این طرح است که موجب افزایش روحیه، رضایت و آرامش خاطر در کارکنان یگان‌های نیروی زمینی ارتش می‌شود.

فرمانده آماد و پشتیبانی منطقه ۲ نیروی زمینی ارتش در شیراز در بخش دیگری از سخنان ادامه داد: نکته‌ای که امروز در جامعه ما مطرح است، این است که دشمنان قسم خورده ملت شریف ایران در تلاش هستند تا وحدت در ایران را بر هم بزنند و در این راستا تمام عزم خود را به‌کار گرفته‌اند، امّا به لطف خداوند و با همراهی شما نظامیان توطئه‌های آن‌ها خنثی و نقش برآب شد.

وی افزود: با حضور شما در صحنه، همراهی و هماهنگی غیورمردان ارتش و برنامه‌هایی که نظام مقدس جمهوری اسلامی در دستور کار دارد؛ سناریو و طرح‌های آنان به کوری چشم تمام دشمنان و کسانی که در حال توطئه خارج از مرز‌ها هستند و فریب خوردگان خارج از جغرافیای منطقه ما، شکست خواهند خورد.

امیر سرتیپ دوم سهرابی با تأکید بر اهمیّت و جایگاه خانواده گفت: دشمنان انقلاب به دنبال سناریوی سست کردن و از بین بردن بنیان خانواده‌ها هستند، که ان‌شاالله با همراهی خانواده‌ها مانع اهداف شوم آن‌ها خواهیم شد، چرا که جامعه بصیر و مردم آگاه ایران تحت تاثیر تبلیغات منفی و سوء رسانه‌های بیگانه و دشمن قرار نمی‌گیرند و همانند گذشته دشمنان ناکام خواهند ماند.

فرمانده آماد و پشتیبانی منطقه ۲ نیروی زمینی ارتش در شیراز در ادامه با اشاره به اینکه سعادت انسان در گرو حرکت در امتداد مسیر نورانی شهداست، گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران الگو و اسوه مقاومت و ایثار هستند و همگی ما بایستی رهرو چراغ هدایت روشن آن‌ها باشیم.

وی با بیان اینکه شما افسران نظامی به عنوان سرباز خط مقدم باید فعالیّت کنید، گفت: ما در برهه‌ای از زمان درگیر ۸ سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس بودیم و در آن زمان دشمن ما مشخص بود، اما امروز وضعیت متفاوت است و دشمن ما خودش را در پشت کوه‌های مکر و حیله پنهان کرده است.

در این مراسم از ۷۵ نفر از برگزیدگان طرح‌های لبیک فرماندهی آماد و پشتیبانی منطقه دو شیراز نزاجا تقدیر شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
فلفل
۱۹:۱۱ ۱۲ خرداد ۱۴۰۲
جناب امیر !
متاسفانه باید گفت عملکرد اشتباه دولت‌ها و مجلسها چنان اقتصاد کشور را نابود کرده که تشکیل خانواده عملا تبدیل به رویا و آرزوی دست نیافتنی شده است ! و کار دشمن در این موضوع راحت شده و چندان نیازی به توطئه و دخالت ندارد !
شغل و مسکن و هزینه های سرسام آور!
گوشت کیلویی ۳۷۰ هزار تومان . یه جفت کفش ایرانی بالای یک میلیون و بلکه اکثرا اگر جنس مرغوب باشد بالای دو میلیون !
یه مرغ دویست هزار تومان !
یه سطل ماست کوچک ۷۰ هزار تومان !
یه میوه فروشی که میری باید سیصد چهارصد هزار تومان پول بدی!
یه جعبه شیرینی دویست هزار تومان !!!!
Germany
ناشناس
۱۸:۱۹ ۱۲ خرداد ۱۴۰۲
هنوز راه برای نجات شیعه و چاله جمعیتی و چالش آب و فقر هست
شاید کمتر از پنج سال!
یعنی دهه هشتاد ما نتوانند فرزند اوری کنند نسل ایرانی دقیقا مثل المان میشه!
یه چاله جمعیتی دهه شصت و هفتاد و هشتاد خیلی بدتره نه کار هست نه پول نه خونه+
به جهان و مردم ایران با بخشش نگاه کنید!
اینده خوبی نیست با لجبازی!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۲۵ ۱۲ خرداد ۱۴۰۲
بله با گسترش بی حجابی دشمنان می خواهند خانواده و جامعه سالم ایران را نابود کنند . بی حجاب دین ندارد زیرا اگر پایبند دین بود این کارها رو نمی کرد بی حجاب هیچ دینی ندارد و شیطان پرست است
آخرین اخبار