ایمانیه:

اولین شهرک صنعتی بخش خصوصی دانش بنیان در ارسنجان تاسیس شود

استاندار فارس گفت: این ظرفیت در ارسنجان وجود دارد که نخستین پارک علم و فناوری یا شهرک صنعتی بخش خصوصی دانش‌بنیان در راستای شکوفایی استعدادهای جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در این شهرستان ایجاد شود.

محمدهادی ایمانیه، هدف دور دوم سفر به ارسنجان را تقدیر از زحمات مسئولان شهرستانی به دلیل تحقق مصوبات سفر اول اعلام کرد و گفت: همچنان مشکلات و موانعی برای شهرستان ارسنجان وجود دارد؛ تلاش می‌کنیم قسمتی از آن را در قالب مصوبات دور دوم سفر مرتفع کنیم.

استاندار فارس با اشاره بر اینکه یکی از خواسته‌های طولانیِ مردم عزیز دهستان‌های شوراب و خبریز، ارتقاء سیاسی این دهستان‌ها است، افزود: با هماهنگی‌های انجام شده با وزارت کشور، بزودی موافقت استانی خود را به وزارت کشور ارسال می‌کنیم؛ پیگیری می‌کنیم و امیدواریم این ارتقا بعد از سال‌ها انجام شود.

ایمانیه به بازدید خود از بیمارستان ۶۴ تختخوابی ارسنجان اشاره کرد و گفت: عملیات احداث این مرکز درمانی از چند سال قبل آغاز شده است، مشکلاتی داشت که با تدبیر فرماندار شهرستان و کمک اهالی تا حدود زیادی مرتفع شده است؛ در جریان بازدید امروز مابقی مسائل را بررسی و راه‌کار‌های لازم را ارائه کردیم. هفته گذشته با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور موضوع ماده ۵۶ این پروژه حل شد که امیدواریم این بیمارستان امسال مورد بهره برداری قرار بگیرد.

ارسنجان پیشتاز در پروژه نهضت ملی مسکن

نماینده عالی دولت در فارس، شهرستان ارسنجان را یکی از شهرستان‌های پیشتاز در پروژه‌های نهضت ملی مسکن عنوان کرد و گفت: شهرستان ارسنجان برای واجدین شرایط مسکن ملی عملکرد مثبتی داشته است؛ این پروژه در خصوص تامین آب دچار مشکلاتی بود که برای حل آن، تصمیمات لازم اتخاذ شد.
 
او به موضوع آب شرب برخی از دهستان‌های این شهرستان هم گریزی زد و گفت: مدیریت استان مصمم است دستگاه‌های اجرایی ذیربط حداکثر طی دو سال آینده نهایت تلاش خود را برای کاهش تنش آبی تمام روستا‌های استان به کار گیرند؛ از روش‌های مختلفی برای تحقق این موضوع اقدام می‌کنیم. در فاصله سفر اول و سفر دوم تعدادی از روستا‌های ارسنجان از آب آشامیدنی پایدار بهره‌مند شده اند.
 
ایمانیه به ساختمان و مجتمعی که توسط خیر گرانقدر حاج آقا ابراهیمی بنا شده اشاره کرد و گفت: پیشنهاد می‌کنم این ساختمان با امکانات فعلی پس از تایید خیر بزرگوار، تحت عنوان اولین شهرک صنعتی یا پارک علم و فن‌آوری بخش خصوصی دانش بنیان در راستای شکوفایی استعداد‌های جوانان و فارغ التحصیلان شهرستان ارسنجان در مسیر استفاده قرار گیرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار