کشف یک تن موادمخدر در سیستان و بلوچستان/ دستگیری ۲۴ قاچاقچی

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از انهدام چند باند قاچاق مواد مخدر و کشف بیش‌از یک تن و ۳۷۰ کیلوگرم مواد افیونی خبر داد.

سردار رضا شجاعی  از بروز هشت عملیات درگیری مسلحانه با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر طی یک هفته گذشته در مرزهای سیستان و بلوچستان خبر داد و اظهارداشت: در پی این عملیات‌ها و کمین‌های شبانه ۲۴ نفر از اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر دستگیر شدند و در همین راستا بیش‌از یک تن و ۳۷۰ انواع مواد مخدر در مرزهای استان کشف شد.

وی بیان کرد: ماموران مرزبانی سیستان و بلوچستان همچنین طی همین مدت ضمن توقیف ۳۶ دستگاه خودروی حامل مواد مخدر قاچاقچیان و قاچاق کالا، موفق به کشف ۴۲ هزار لیتر سوخت قاچاق شدند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: مرزداران استان در چند کمین هدفمند با رعایت نکات امنیتی و حفاظتی در گشت‌زنی منطقه، توانستند ضمن طرد ۱۳ هزار نفر اتباع بیگانه، ۲ هزار و ۲۵۵ عدد مهمات جنگی، سه قبضه سلاح کلت کمری به همراه یک تیغه خشاب و ۵۷ عدد تیرجنگی مربوطه و همچنین ۳۷۲ راس احشام قاچاق به ارزش ۴۰ میلیارد ریال را در خردادماه امسال کشف و ضبط کنند.

وی با اشاره به نقش ویژه مرزنشینان در تامین امنیت مرز، این مهم را حاصل همدلی و همزبانی مرزبانان و مرزنشینان برشمرد و از تلاش‌ها و همراهی آنان با مجموعه مرزبانی تقدیر کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار