افتتاح تقاطع غیرهمسطح سپاه در تیرماه امسال

شهردار کرمانشاه از افتتاح تقاطع غیرهمسطح سپاه نهایتاً در تیرماه امسال خبر داد و گفت : به علت سقوط جرثقیل در محل اجرای پروژه، دو هفته در کار تأخیر ایجاد شد و این پروژه نهایتاً تیرماه امسال افتتاح می‌شود.

نادر نوروزی شهردار کرمانشاه با بیان اینکه ساخت تقاطع روگذر سپاه با سرعت حداکثری در حال انجام است، گفت : متاسفانه حین اجرای پروژه، سقوط یک دستگاه جرثقیل، دو هفته اجرای کار را به تأخیر انداخت.

وی افزود: طبق قرار قبلی این پروژه باید تا پایان خردادماه به بهره برداری برسد که تمام تلاشمان این است که با سرعت بیشتر در کار، این تاخیر را جبران کرده و پروژه را سر موعد تحویل دهیم.

نوروزی گفت: طبق صحبت‌هایی که با مسئولین قرارگاه خاتم (ص) که پیمانکار پروژه هستند صورت گرفته، این مجموعه با تمام توان پای کار است که پروژه به موقع تحویل شود، بنابراین هر دو لاین پروژه تا آخر خردادماه و یا نهایتاً با چند روز تاخیر در تیرماه امسال افتتاح می‌شود.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه این پروژه سه سال متوقف بود گفت: آذرماه سال گذشته این پروژه را با ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی مجدداً فعال کردیم و تا پایان خرداد ماه یا اوایل تیرماه آن را افتتاح می‌کنیم.

وی یادآور شد: اجرای ۸۵ درصد ساخت این تقاطع ظرف ۱۸۰ روز رکورد خوبی محسوب می‌شود و تلاش داریم این سرعت در اجرای دیگر پروژه‌های شهری هم اعمال شود .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار