۷۲۰ کیلوگرم مواد افیونی در سیستان و بلوچستان کشف شد

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه ماموران مبارزه با مواد مخدر با سوداگران مرگ و دستگیری ۱۵ قاچاقچی مسلح و کشف ۷۲۰ کیلوگرم انواع مواد افیونی در شهرستان‌های شمال و جنوب استان خبر داد.

سردار دوستعلی جلیلیان اظهارداشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان در شهرستان‌های شمال و جنوب استان با اشراف اطلاعاتی خود، اعضای چند باند مسلح و سازمان یافته قاچاق را که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر را به مرکز کشور داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: در این رابطه ماموران در قالب چند تیم عملیاتی اعضای این باندهای مسلح را که با چندین دستگاه خودروی سواری در حال جابه جایی محموله مواد مخدر بودند، شناسایی و دستگیری قاچاقچیان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر پس از شناسایی در اقدامی سریع و عملیاتی خودروهای قاچاقچیان را زمین گیر، ۲ قبضه سلاح کلاشینکف کشف، ۱۵سوداگر مرگ دستگیر و در بازرسی از خودروهای توقیفی، ۷۲۰ کیلوگرم انواع مواد افیونی شامل ۵۳۰ کیلوگرم تریاک، ۹۸ کیلوگرم حشیش، ۷۱ کیلوگرم شیشه و ۲۱ کیلوگرم هروئین را کشف کردند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار