اجرای طرح ساماندهی محله آقاجان کرمانشاه

شهردار منطقه هشت کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح ساماندهی محله «آقاجان»، گفت: جمع آوری نخاله‌های ساختمانی از محله «آقاجان» در حال انجام است.

محمد مهدی معنوی شهردار منطقه هشت کرمانشاه گفت : یکی از مشکلات جوامع شهری حاشیه نشینی است که مناطق حاشیه نشین علاوه بر بر هم زدن زیبایی شهری، مشکلات مختلفی در درون خود دارند که شامل سازه‌های غیر استاندارد تا معضلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است.

وی افزود: در کرمانشاه ۳۶ محله حاشیه نشین وجود دارد که ۱۳ محله آن در وضعیت بحرانی است که یکی از این ۱۳ محله، محله آقاجان است.

شهردار منطقه هشت کرمانشاه تصریح کرد: تقریباً در این محله حدود ۱۰۰ خانه متروکه وجود داشت که این خانه‌ها تخریب و در حال حاضر در مرحله خاک برداری آن هستیم که روزانه حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ تن نخاله را از این محله خارج می‌کنیم.

معنوی بیان کرد: مرحله بعدی بحث ساماندهی محله آقاجان است که همراه با استاندار و سایر مسئولین صورت می‌گیرد و در رابطه با این خانه‌هایی که تبدیل به زمین شده اند تصمیمات لازم را اتخاذ خواهند کرد.

وی خاطر نشان کرد: این زباله‌ها در سطح شهر باعث معضلاتی شده که در حال حاضر در ۳ شیفت در حال جمع آوری این زباله‌ها هستیم که روزی ۲۰ تا ۲۵ تن زباله را جمع آوری می‌کنیم .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار