اعزام ۷۲۰ زائر سیستان و بلوچستانی برای شرکت در مراسم ارتحال امام (ره)

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از اعزام ۷۲۰ زائر از شمال این استان توسط ۱۸دستگاه اتوبوس جهت شرکت در مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) خبر داد.

ایوب کرد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان  گفت: زائران و شرکت کنندگان در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) از سیستان و بلوچستان با ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری روز گذشته به مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه اتوبوس‌های حمل و نقل مسافر قبل از اعزام به لحاظ فنی بررسی می‌شوند افزود: ناوگان شرکت‌های حمل و نقل نیز بر این کار توجه ویژه دارند چرا که خدمات دهی با کیفیت در دستور کار است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در راستای روان سازی ترافیک و همچنین ایمنی سفر با همکاری پلیس راه استان کنترل و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی با جدیت بیشتر در این ایام صورت می‌گیرد.

وی اظهارداشت: زائران در صورت مشاهده هرگونه مشکل در طول مسیر، می‌توانند شکایات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق سامانه‌های ارتباطی ۱۴۱ با مرکز مدیریت راه‌های این اداره‌کل مطرح کنند تا در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به بررسی و رفع آن اقدام لازم به عمل آید.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار