فعالیت پیشرفته‌ترین مرکز پیوند مغز استخوان بزرگسالان و اطفال در استان کرمانشاه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت : پیشرفته‌ترین مرکز پیوند مغز استخوان بزرگسالان و اطفال در استان کرمانشاه در حال فعالیت است.

قباد محمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت : بهترین و مجهزترین مرکز پیوند استخوان بزرگسالان و اطفال در استان کرمانشاه وجود دارد و هم اکنون در حال فعالیت است.

وی افزود: پیوند مغز استخوان یکی از عمل‌های جراحی بسیار مهم است که طی آن فرد بیمار به مدت یک ماه در اتاق ایزوله قرار می‌گیرد و علت آن نیز ضعیف شدن سیستم ایمنی فرد است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تصریح کرد: پیوند مغز استخوان ویژه اطفال با تلاش پزشکان و کادر درمان هم اکنون در استان کرمانشاه در حال انجام است.

محمدی با اشاره به اینکه پذیرش بیماران خارجی به ویژه از کشور عراق به صورت مستمر در حال انجام است، بیان کرد: بیشتر بیماران عراقی از اقلیم کردستان عراق هستند که برای درمان سرپایی و به ویژه عمل چشم به مراکز درمانی استان مراجعه می‌کنند.

وی ادامه داد: بیماران عراقی که نیازمند عمل‌های جراحی مهم باشند به دلیل عدم برخورداری استان از پرواز‌های خارجی به شهر‌های تهران و مشهد مراجعه می‌کنند .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.