مشوق‌های وزارت نیرو برای مدیریت مصرف برق

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: به منظور صرفه‌جویی در مصرف برق و تأمین برق در ماه‌های گرم، مشوق‌هایی داده می‌شود.

جلیلی معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: در قالب این مشوق‌ها مشترکان خانگی با کاهش مصرف برق نسبت به سال گذشته از کیلو واتی ۵۰۰ تا دو هزار تومان پاداش دریافت کنند. 
 
او عنوان کرد: در سال گذشته وزارت نیرو به ازای هر کیلو وات کاهش مصرف، پنج برابر قیمت فروش برق را مشوق لحاظ کرده بود و خوشبختانه این در سالجاری به ۲۰ برابر رسیده است یعنی به ازای هر کیلو وات کاهش مصرف نسبت به مدت مشابه سال قبل می‌توانند تا بیست برابر سال قبل مشوق‌ها را دریافت کنند.
 
جلیلی افزود: بر اساس این طرح مشترکان در صورت رعایت الگوی مصرف/ قبض برق را به صورت بستانکار دریافت خواهند نمود.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: به منظور مشارکت مشترکان شبکه برق کشور در صرفه جویی برق و با هدف تسهیل تامین برق در ماه‌های گرم سال این مشوق‌ها داده می‌شود.
 
جلیلی افزود: وضعیت پیک بار و مصرف برق استان نیز به صورت شبانه روزی در مرکز فوریت‌های برق رصد می‌شود.
 
او عنوان کرد: تنظیم درجه کولر گازی، استفاده از دور کند کولر، خاموش کردن لامپ‌های اضافی، بهره گیری از نور طبیعی در روز برای روشنایی منازل و تعویض لامپ‌های رشته‌ای با لامپ‌های کم مصرف از نکاتی است که می‌توان در راستای اجرای این طرح در منازل رعایت کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
چه هیجان انگیز ذوق مرگ شدیم
آخرین اخبار