گرامیداشت سالگرد رحلت امام خمینی در مسجد مقبره تبریز

مراسم گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با حضور قشر‌های مختلف مردم و مسئولان در مسجد مقبره تبریز برگزار شد.

 مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در مراسم گرامیداشت سالگرد رحلت امام خمینی (ره)ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای قیام ۱۵ خرداد گفت: چندین خصوصیت در قرآن کریم بیان شده که این ویژگی‌ها در هر فردی باشد منطبق بر خصوصیت یاران امام زمان (عج) است و این ویژگی‌ها در وجود امام سفر کرده ما وجود داشت.

حجت الاسلام سرایی یکی از ویژگی‌های امام خمینی را دوستدار خدا بودن ایشان برشمرد و گفت: هرکس از خدای متعال و پیامبر اسلام اطاعت کند روز قیامت خداوند او را با پیامبران، صدیقین، صالحان و شهدا محشور می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه امام راحل برای احیای دین و ارزش‌های الهی تلاش کردند اظهار کرد: ویژگی دیگر امام خمینی (ره) این بود که ایشان با مومنان با تمام تواضع و فروتنی برخورد می‌کردند و در این خصوص هیچ فردی به اندازه ملت امام را نشناختند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا تصریح کرد: امام خمینی (ره) تنها با یک دعوت یک صد هزار جوان را برای مبارزه با دشمن بعثی صدام بسیج کردند و این ملت با تمام وجود وارد میدان شدند و امروز صلابت و اقتدار کشور به برکت امامین انقلاب است.

حجت الاسلام سرایی با بیان مجاهدت‌ها و تبیین اندیشه‌های انقلابی و مقام علمی، عرفانی و سیاسی امام راحل بزرگترین میراث گرانبهای ایشان را جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه دانست و بر ضروت توجه مسئولان به ارزش‌های انقلاب اسلامی و استمرار تبعیت از ولایت امر و رسیدگی به محرومان جامعه تاکید کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار