پیشرفت چشمگیر پروژه های ویلایی سازی در شهر ایوانکی تهران

مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: روند اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهر ایوانکی استان تهران بسیار مناسب بوده است.

آقای حسین جنتی گفت: درحال حاضر روند اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن در استان تهران به خوبی در حال اجراست و ما شاهد پیشرفت مناسب اجرای  پروژه های نهضت ملی مسکن  در استان تهران هستیم.

به  گفته مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران، اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن به صورت یک طبقه استان تهران در شهر ایوانکی است و در صورت تامین زمین در سایر شهرها  این طرح را در سایر  مناطق هم  اجرا خواهیم کرد.

او می‌گوید: در اجرای طرح نهضت ملی مسکن  تمامی دستگاه ها در تخصیص اراضی باید کمک کنند و تاکنون در  اين بخش تنها  جهاد کشاورزی اقدام به ارائه اراضی مازاد خود کرده است.

جنتی افزود: اکنون تنها بانک مسکن اقدام به ارائه تسهیلات کرده است و  بانک های دیگر هم  با توجه به دستورات رئیس جمهور همکاری خود را بهتر کرده اند، اما  با افزایش تسهیلات به ۵۵۰ میلیون تومان باید در جهت تسریع اجرای پروژه نهضت ملی مسکن همکاری در این حوزه بیشتر شود.

او ادامه داد:  در صورتی که پروژه های نهضت ملی مسکن به صورت یک طبقه و ویلایی ساخته شود، علاوه بر تسریع در روند اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن  شاهد کاهش هزینه های تمام شده ساخت مسکن خواهیم بود که امیدواریم با تخصیص و تامین اراضی بتوانیم این طرح را در تمامی شهرها اجرا کنیم.

مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: در شهر ایوانکی که این طرح اجرا شده روند پیشرفت فیزیکی پروژه ها به سرعت در حال اجرا است.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۵۰ ۰۷ شهريور ۱۴۰۲
سلام خواهش میکنم ازمسولینی که به مسکن ملی ایوانکی ربط دارن در ساخت و کمک به زودترتحویل دادن این خونه ها کمک کنن تا مردم مستاجر ازدست این صاحب خانها راحت بشم
Iran (Islamic Republic of)
اکرم نودهی
۱۰:۴۵ ۱۳ مرداد ۱۴۰۲
سلام روزتون بخیر
همش صحبت از پیشرفت مسکن ملی شهر جدید ایوانکی میشه ولی نه تغییری میبینیم نه عکسی نه پیشرفتی در کار عملا دیده میشه
لطفا پیگیر این مسئله باشید ماها که از تهران مجبور به ثبت نام مسکن ملی ایوانکی شدیم که یک سرپناه داشته باشیم و تنها امیدمون همینه حداقل زودتر به نتیجه برسیم و بریم سر خونه زندگیمون
ممنون از پیگیریهاتون
آخرین اخبار