در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

خاطره محمد گلریز از دیدارش با امام خمینی (ره)

گلریز خواننده موسیقی انقلابی گفت: یکی از خاطرات ماندگار من این است که به همراه حمید سبزواری، احمدعلی راغب و دیگر دوستان خدمت امام رسیدیم.

محمد گلریز خواننده موسیقی انقلابی، درباره شخصیت امام خمینی (ره) گفت: امام خمینی (ره) بی تردید‌ از شخصیت‌های سیاسی و مذهبی نه تنها در ایران بلکه در دنیا بودند، ایشان خیلی ساده زیست بودند و اخلاق نیکویی داشتند. همیشه خودشان را خدمتگذار مردم می‌دانستند.

وی افزود: یکی از ویژگی‌های ایشان این بود که همیشه در سلام دادن سبقت می‌گرفتند و ابتدا به مخاطب خودشان سلام می‌کردند و البته ویژگی دیگر امام این بود که همیشه در هر شرایطی نماز اول وقت شان ترک نمی‌شد و با قرآن مانوس بودند.

وی عنوان کرد: یکی از ویژگی‌های شخصیتی امام طبع لطیف و شاعرانه‌ای داشتند و دیوان ایشان حکایت از این مسئله می‌کند و من هم توفیق داشتم یک آلبومی از شعر‌های ایشان را بخوانم و شعر‌های ایشان مورد توجه مردم قرار گرفته است.

گلریز توضیح داد: خوشحالیم که در زمانی که زندگی می‌کردیم که امام خمینی (ره) حضور داشتند و یکی از خاطرات ماندگار من این است که خدمت امام رسیدم و هیچ وقت این خاطرات و حضور را فراموش نمی‌کنم.درباره سرود شهید مطهری به همراه حمید سبزواری و احمدعلی راغب و دیگر دوستان خدمت امام رسیدیم و لحظات بیادماندنی را بیاد دارم.

وی درباره روز درگذشت امام خمینی (ره) اظهار کرد: آن روز را خوب به خاطر دارم در حال رفتن به محل کارم بودم، متوجه شدم مردم حال و هوای غریبی دارند ودر بهت و حیرانی‌اند و گریه می‌کنند. آن زمان هم دستگاه موبایلی وجود نداشت تا از اتفاقات روز سریعتر مطلع شویم. به اداره که رسیدم تعطیل شده بود و بعد آن متوجه شدم حضرت امام رحلت کرده‌اند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۱۱ ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
محمد گلریز عشق جوانان دهه 60 تا کنون هر جا هستند موفق وسلامت باشند
آخرین اخبار