پشتیبانی ۱۰۰ درصدی از کاروان‌های اعزامی مراسم رحلت امام خمینی (ره)

مسئول آماد و پشتیبانی سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان از پشتیبانی ۱۰۰ درصدی از کاروان‌های اعزامی مراسم رحلت امام از مبدا تا مقصد خبر داد.

سرهنگ سید رسول موسوی مسئول آماد و پشتیبانی سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با اشاره به راه اندازی مجدد کاروان‌های اعزامی به مناسبت سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت: این امر بنا به تدبیر و ابلاغ فرماندهی سپاه حضرت ولیعصر (عج) پس از یک وقفه ۵ ساله به آماد و پشتیبانی سپاه خوزستان اعلام شد.

او افزود: جلسات هماهنگی با نهاد‌های خدمات رسان، استانداری و نواحی مقاومت بسیج برگزار گردید و مقرر شد که معاونت آماد و پشتیبانی با استفاده از ۱۵۰ دستگاه اتوبوس قریب به ۶ هزار و ۸۰۰ نفر را از سراسر استان به مرقد مطهر امام راحل اعزام نماید.

سرهنگ موسوی ادامه داد: با هماهنگی‌های صورت گرفته دیروز کاروان‌های زیارتی مرقد امام از سراسر استان از ساعت ۱۰ الی ۱۱ شب راهی شدند و معاونت آماد نیز به صورت ۱۰۰ درصد نسبت به پشتیبانی خودرو‌ها از مبدا تا مقصد اقدام خواهد کرد.

مسئول آماد و پشتیبانی سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان در خصوص جزئیات سفر به تهران نیز یادآور شد که امکانات برای مسافران پیش بینی شده تا بتوان این مراسم را به نحو مطلوب و بدون حادثه‌ای آن را به انجام رساند.

این مقام مسئول در سپاه خوزستان همچنین افزود که معاونت آماد و پشتیبانی با بسیج امکانات و تجهیزات به ویژه در حوزه خودرویی وظیفه پشتیبانی از زائران خوزستانی مرقد امام را بر عهده دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار