بیانیه سپاه نینوا گلستان به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد سالروز رحلت امام خمینی (ره) و شهدای قیام پانزده خرداد

سپاه نینوا گلستان به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد سالروز رحلت امام خمینی (ره) و شهدای قیام پانزده خرداد بیانیه ای صادر کرد.

سپاه نینوا گلستان به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد سالروز رحلت امام خمینی (ره) و شهدای قیام پانزده خرداد بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

السلام علیک یا روح الله امام الخمینی وعلی ولدیک الطاهرین

تقویم تاریخ انقلاب اسلامی ایران که ورق می‌خورد به یکی از ماه‌های پرحادثه میرسیم و آن خرداد پرحادثه ایران اسلامی است.

۱۴ خرداد سالروز ارتحال انسان بزرگی است که به اراده و حاکمیت مردم با تمام وجود اعتقاد داشت، فقدان امام عزیز مصیبت عظیمی است که هیچ گاه دل‌های داغدیده ملت ایران را التیام نمی‌بخشد و تنها مرهم آن داغ جانسوز، جانشینی خلف صالح ایشان، امام خامنه‌ای (مدظله العالی) بود که به زعامت و رهبری انقلاب ایران نائل آمدند.

امروز انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با درنوردیدن مرز‌های جغرافیایی و نفوذ به عمق جان مسلمین دنیا، در حالی به ثمر نشسته که خون حماسه‌سازان قیام ۱۵ خرداد در رگ‌های آزادیخواهان جهان به جریان افتاده و هر روز امید به خروش فراگیر علیه مستکبران را پررنگ‌تر نموده است که امروز شاهد تبدیل فلسطین مظلوم به فلسطین مقتدر و قدرتِ محور مقاومت هستیم.

٣۴ سال از عروج ملکوتی امام راحل و ۴۴ سال از تعالی شجره طیبه انقلاب اسلامی گذشت؛ مکتب حاج قاسم می‌گوید «مهمترین هنر خمینی عزیز این بود که اول اسلام را به پشتوانه ایران آورد و سپس ایران را در خدمت اسلام قرار داد. جمهوری اسلامی و ارزش‌ها و ولایت فقیه میراث امام خمینی هستند و می‌بایست مورد حمایت جدی قرار گیرند.»

در بازنگری تاریخ انقلابی استان گلستان مشهود است که در فاجعه فیضیه ۱۳۴۲ پس از پخش اعلامیه‌های امام (ره)، طلاب فهیم با همدلی اقشار مردم این دیار سرسبز، ارسال تلگراف‌های مختلفی در حمایت از اسلام و همدردی با فاجعه فیضیه این استان با امام (ره)، طومار‌های مردمی، و بهره مندی از روشنگری‌های حاج شیخ عبدالکریم حائری در گرگان، فعالیت‌های قیام خونین ۱۵ خرداد را ماندگاری بخشید.

ما سبزپوشان حریم ولایت در سپاه نینوا استان گلستان، ضمن عرض تسلیت ایام ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) و شهدای قیام ۱۵ خرداد اعلام می‌داریم که در نشر، توسعه و ترویج جایگاه ولایت فقیه و مکتب پیر جماران، در این شرایط حساس جنگ ترکیبی از هیچ تلاشی مخصوصاً در عرصهٔ جهاد تبیین و رسانه فروگذار نکنیم.

هم اینک ما در این نظام مقدس که محصول مکتب امام خمینی (ره) است بر خود واجب می‌دانیم که تحت زعامت، ولی امرمان امام خامنه‌ای عزیز، مشارکت حداکثری در برنامه‌های بزرگداشت سالروز ارتحال آن معمار کبیر انقلاب داشته و با اعزام‌های مردمی به مرقد مطهر آن پیر خمین، نیز سوگواری‌های بصیرتی و تدبیر هدفمند در راستای تبیین و شناخت آن بزرگوار به فرزندان دهه هشتادی و نودی و مهم‌تر از همه، تبیین وصیتنامهٔ سیاسی-الهی ایشان، نقش آفرینی ارزشمندی را داشته باشیم. انشالله که در این عصر غیبت حضرت، ولی عصر (عج) سربازان لایقی برای نیل به ظهور آن منجی عالم بشریت باشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار