نصب ۸ دکل سیار برای پایداری ارتباطات در مراسم بزرگداشت امام خمینی (ره)

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران از تامین بستر زیرساخت فیبرنوری برای انعکاس رسانه‌ای مراسم بزرگداشت امام خمینی(ره) خبر داد.

مرتضی رضایی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته و همکاری مخابرات منطقه تهران، همراه اول و ایرانسل زیرساخت‌های ارتباطی از جمله فیبر نوری برای برگزاری مراسم ارتحال در نظر گرفته شده ­است تا ضمن تامین مسیر انتقال جهت توسعه پوشش صوت و دیتای اپراتور‌های تلفن همراه، بستر لازم برای پوشش زنده و انعکاس کامل این مراسم توسط رسانه ملی و سایر رسانه­‌های داخلی و خارجی  مهیا شده است.

وی افزود: همچنین اپراتور‌های تلفن همراه ضمن حفظ پایداری شبکه موجود، افزایش ظرفیت شبکه، اقدام به نصب تعداد ۸ سایت­ سیار تلفن همراه در مراکز و کانون­‌های تجمع جمعیت زائران در راستای بهبود پوشش شبکه ارتباطی خواهند کرد و درصورت نیاز قابلیت توسعه بیشتر ظرفیت وجود دارد.

بنابه این گزارش، بعد از سه سال که به دلیل همه گیری کرونا مراسمی در سالروز بزرگداشت حضرت امام برگزار نشده است، پیش بینی می‌شود امسال شاهد حضور گسترده عاشقان امام در این مراسم باشیم. از این نظر کمیته‌های مختلف مراسم سی و چهارمین سالگرد بزرگداشت امام راحل را امدادرسانی و پشتیبانی خواهند کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار