بیانیه ستاد کل نیرو‌های مسلح به‌مناسبت ۱۵ خرداد؛

نیرو‌های مسلح در حراست از انقلاب و منافع ملت ایران ذره‌ای تردید به خود راه نمی‌دهند

ستاد کل نیرو‌های مسلح در بیانیه‌ای تأکید کرد که در حراست و حفاظت از این انقلاب و منافع ملت ایران ذره‌ای تردید به خود راه نخواهد داد.

ستاد کل نیرو‌های مسلح در بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت نام و یاد شهدای قیام تاریخی ۱۵ خرداد و تبریک و تسلیت به خانواده معظم شهدا، به ملت عظیم‌الشأن ایران اسلامی اطمینان داد که در حراست و حفاظت از این انقلاب و منافع ملت ایران ذره‌ای تردید به خود راه نخواهد داد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

یوم الله ۱۵ خرداد، طلیعه شکل‌گیری فرایند فروپاشی نظام پوسیده شاهنشاهی و افول سلطه آمریکا در قالب استبداد داخلی و خارجی است که با نهضت امام خمینی (ره) و پشتیبانی ملت متدین و ظلم‌ستیز ایران اسلامی رقم خورد و ۱۵ سال پس از آن، با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در بهمن ۵۷ به بار نشست.

اکنون که ۴۴ سال از حیات پر افتخار انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد، ملت ایران با وجود چالش‌های گسترده نظامی، امنیتی و اقتصادی در حوزه‌های داخلی و خارجی، توانسته است با تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب، به سلامت عبور کند. از این رو دشمن که همه راه‌های مقابله با نظام اسلامی را آزموده و به بن‌بست رسیده است، با بهره‌گیری از جنگ ترکیبی و دستکاری ذهن و فکر نسل جوان می‌کوشد اهداف تخریبی خود را دنبال کند؛ اما جهاد تبیین و ترسیم واقعیات، می‌تواند باطل‌السحر برنامه‌های دشمن در این آوردگاه نابرابر باشد.

ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامیداشت نام و یاد شهدای قیام تاریخی ۱۵ خرداد و تبریک و تسلیت به خانواده معظم شهدا، با پیروی از آرمان‌های امام راحل و خلف صالح ایشان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به ملت عظیم‌الشأن ایران اسلامی اطمینان می‌دهد که در حراست و حفاظت از این انقلاب و منافع ملت ایران ذره‌ای تردید به خود راه نخواهد داد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۴:۴۹ ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
کاش برا رفاه مردم هم یه گروه جدی داشتیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۲۹ ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
پس یه لطفی کنید آب هیرمند رو باز کنید چون منافع مردم ایران تو این آبه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۱۴ ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
باید همگی برای پیشرفت کشور اقدام و عمل کنیم
همه
چه مردم و چه مسئولان
Iran (Islamic Republic of)
حمید
۱۴:۴۹ ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
چرا جواب محکم و دندانشکن به طالبان وحشی نمیدهید؟
آخرین اخبار