عضو مجلس خبرگان رهبری: ‌

امام خامنه‌ای مقتدرانه در برابر تمام دشمنی‌ها ایستاده‌اند/ در جنگ ‌اقتصادی هستیم

آیت‌الله خاتمی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی رئیس جمهور و دولت برای رفع مشکلات گفت: همه باید به این باور برسیم که در جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم.

آیت‌الله سیداحمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری امروز در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در مسجد انقلاب بجنورد اظهار داشت: امام عزیز ما یک حقیقت همیشه زنده است و چهره و نام امام خمینی (ره) از سال ۱۳۴۲ عالم‌گیر شد و این امر به اراده الهی تاکنون نیز ادامه دارد. از ویژگی‌های بارز اخلاقی امام خمینی (ره) علی‌رغم بمباران گسترده تخریب دشمنان امیدوار بودن و عدم یاس در طول دوران سخت مبارزه از سال ۴۲ تا پیروزی انقلاب اسلامی بود.

عضو فقهای شورای نگهبان خاطر‌نشان کرد: امروز جانشین شایسته و به حق امام خمینی (ره) نیز بر همین مدار جامعه اسلامی را رهبری می‌کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره حوادث و اغتشاشات پاییز سال گذشته، بیان کرد: اغتشاشات خائنانه اخیر، رهبری جامعه را مأیوس نکرد و این از ویژگی‌های شاخص رهبری به تبعیت از امام خمینی (ره) است.

وی افزود: پیام حضور راهپیمایی باشکوه و بی‌سابقه ۲۲ بهمن ماه علی‌رغم برخی مشکلات موجود یعنی امیدواری مردم به انقلاب است.

آیت‌الله خاتمی گفت: یاس در زندگی امام و رهبری عزیز راه ندارد و به اذن اراده الهی مشکلات به زودی تمام می‌شود. خستگی‌ناپذیری امام یکی دیگر از ویژگی‌های رفتاری این عالم بزرگ و برجسته بود.

عضو فقهای شورای نگهبان تصریح کرد: دشمنان تمایل دارند مردم را در مسیر متعالی مبارزه با استکبار خسته کنند و تلاش‌های آن‌ها در فضای مجازی موید این موضوع است.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: ایستادگی بر موضع حق در طی سال‌های طولانی مبارزه با استکبار در رفتار امام خمینی (ره) جاری بود.

آیت‌الله خاتمی خاطرنشان کرد: در سالروز ارتحال امام (ره) باید مقاومت را از ایشان بیاموزیم؛ ویژگی که رهبری انقلاب هم به آن ایمان و باور دارد.

وی در ادامه افزود: امام و رهبری عزیز از تمام قوای مقننه، قضائیه و مجریه دفاع کردند.

عضو فقهای شورای نگهبان تصریح کرد: انتقاد از برخی رفتار‌ها نسبت به مجلس، دولت، قضائیه وارد است، اما این دلیل بر عبور از ارکان حکمرانی و نادیده گرفتن آن‌ها نیست.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تلاش شبانه‌روزی رئیس جمهور جهت رفع مشکلات بیان کرد: باید متوجه بود که در شرایط جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.