ساخت ۱۱۳ خانه در قالب نهضت ملی مسکن در استان سمنان تکمیل شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان گفت: ۱۱۳ واحد مسکونی در بافت فرسوده نقاط مختلف استان در قالب طرح نهضت ملی مسکن ساخته شد.

رجبی مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان گفت: یکهزار و ۲۱۹ خانه نیز در راستای اجرای برنامه نهضت ملی مسکن در بافت‌های فرسوده شهرهای سمنان، دامغان، گرمسار، مهدیشهر، آرادان، سرخه، شهمیرزاد و ایوانکی، استان سمنان در دست نوسازی است و در حال حاضر ۱۱۳ واحد مسکونی در بافت فرسوده نقاط مختلف استان در قالب طرح نهضت ملی مسکن ساخته شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان اظهار کرد: بسته تشویقی برای مالکان و سازندگان بافت ناکارآمد شهری توسط وزارت راه و شهرسازی و شرکت بازآفرینی شهری تدوین و به تایید شورایعالی معماری و شهرسازی کشور رسید و به استانداران ابلاغ شد.

وی بیان کرد: جلسات توجیهی برای شهرداری‌ها در زمینه نوسازی بافت فرسوده به ریاست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تشکیل شد و متقاضیان می توانند برای استفاده از بسته‌های تشویقی موضوع را از شهرداری‌ها پیگیری کنند.

وی یادآور شد: وزیر راه و شهرسازی نگاه حمایت‌گر به اجرای طرح نهضت ملی مسکن در بافت فرسوده دارد و شهرداری‌ها را شریک راهبردی در جریان نوسازی می‌داند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار